Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 29 травня, 10:53:22

Чернігівський… «Вій». Фото

08.09.2012   13:23Агенцiя

Виявляється, відома кіноактриса Наталія Варлей ніколи не була на Чернігівщині. «Як же так?, – дехто здивується. – Адже зйомка фрагментів фільму «Вій» проходили саме у Георгіївській церкві в Седнєві».

Насправді ж, з’ясовано, – у павільйоні, збудованому на «Мосфільмі». Хоча, треба відзначити, мальовничий тамтешній краєвид усе -таки потрапив до кадру.

А чи знаєте ви, що учасники чернігівських масовок витримували по п’ять і більше дублів, знемагаючи від втоми і спеки? Роботи над стрічкою проводилися у серпні, а хлопці-«бурсаки» були вдягнені у довгі вовняні свитки, чоботи і шапки. Багато хто не витримав цих випробувань і відмовився від подальшої «кінокар’єри». «Втікачів» замінили курсанти вищого військового авіаційного училища льотчиків…

 Про ці та інші цікаві факти дізналися усі бажаючі, котрі прийшли до Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній», до Борисоглібського собору, на зустріч з нагоди 45-річчя виходу на екран фільму «Вій», від наукових працівників заповідника Ірини Шевчик та Олександра Литовченка (активного збирача матеріалів, пов’язаних зі зйомками цієї стрічки на Чернігівщині), тодішніх учасників масовок Віталія Сергеєва, Володимира Назаренка, очевидця зйомок Семена Бельмана. Зокрема, Олександр Литовченко ознайомив зі спогадами Людмили Студьонової, колишнього працівника обласної бібліотеки ім. Короленка, Андрія Фомічова, в минулому журналіста, його сина Владислава, якого пощастило знятися у «Вії».

"Чернігів стародавній"

Останні новини Чернігівщини

З 30 травня Укрзалізниця додає ще 6 рейсів за маршрутом Чернігів-Ніжин

З 30 травня Укрзалізниця додає ще 6 рейсів за маршрутом Чернігів-Ніжин 16:25

В Укрзалізниці повідомили про покращення сполучення деблокованими регіонами, а тому додає ще 6 рейсів Чернігів - Ніжин та зворотно, з 30 травня

У Ніжині проводять екскурсії для вимушених переселенців

У Ніжині проводять екскурсії для вимушених переселенців 16:21

На сьогодні в Ніжині налічується 2500 внутрішньо переміщених осіб.

“Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". Виставка карикатур у Чернігові. ФОТОРЕПОРТАЖ 16:16

"Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". 27 травня у Туристичному інформаційному центрі відкрилася Міжнародна виставка політичних та антивоєнних карикатур у межах міжнародного конкурсу під гаслом "Русскій воєнний корабель, іди на …!".

   На Чернігівщині не вистачає «робочих рук»: які професії найбільше затребувані роботодавцями

На Чернігівщині не вистачає «робочих рук»: які професії найбільше затребувані роботодавцями 16:13

На сьогодні у базі даних Чернігівської обласної служби зайнятості налічується 337 вакансій.

ГО «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає активних переселенців

ГО «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає активних переселенців 11:35

Громадська організація «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає проактивних переселенців та прагне допомогти внутрішньо переміщеним особам (ВПО) у розв'язанні задач і викликів, з якими вони стикаються самі чи в громадах, де проживають.