Презентація поетичної збірки "Небо в долонях" Олени Коленченко
У Чернігівській ОУНБ ім. В. Г. Короленка відбулася презентація поетичної збірки Олени Коленченко "Небо в долонях". На захід завітали студенти першого курсу юридичного факультету Навчально-наукового інституту права і соціальних технологій ЧНТУ.
Олена Коленченко
Ведуча заходу Наталія Утиро запросила всіх у дивовижний світ поезії, який викликає різні емоції, почуття, наповнює душу вірою, надією, любов'ю.
Народилася Олена Коленченко в мальовничому містечку Новгород-Сіверському, що на Чернігівщині. Закінчила Ніжинський педагогічний інститут ім. Миколи Гоголя. За фахом – біолог, за покликанням – педагог і поетеса. Викладає у Новгород-Сіверському медичному коледжі. Вірші почала писати ще зі шкільних років. Поезії друкувались у різних періодичних виданнях. Пані Олена брала участь у фестивалях "Українські передзвони", "Ірпінський Парнас"; є дипломантом ІІ та ІІІ стартапу "Дотиком душі"; лауреат конкурсу "Зачарована Десна".
"Небо в долонях" – це перша книжка віршів поетеси. До збірки ввійшли вірші різних років, а відтак і різного рівня майстерності. Та одне в них незмінне – щирість, ліризм, закоханість у рідній край. Коли читаєш поезію Олени Коленченко, то пригадуєш барви та пахощі рідної землі. Чого лише вартий захоплений вигук "Яка краса, мій рідний дивокрай!", який, мов сплеск сонячного настрою з теплих і щедрих жіночих долонь, зігріває серця шанувальників поезії. Рядок "Твори добро і йди назустріч мріям" є лейтмотивом всієї творчості Олени Коленченко.
Схвальний відгук про свою творчість почула пані Олена і від Сергія Дзюби, члена Національної спілки письменників України, президента Міжнародної літературно-мистецької Академії України.
Привітали пані Олену з виходом першої збірки Тетяна Белімова, письменниця, кандидат філологічних наук, доцент кафедри історії української літератури, теорії літератури та літературної творчості Інституту філології КНУ ім. Тараса Шевченка; Микола Будлянський, письменник, поет, журналіст, член Національної спілки письменників України.
Сергій Гончаренко, лауреат міжнародних та всеукраїнських пісенних конкурсів і фестивалів, майстерно виконав кілька пісень.
Крім того, на заході були представлені періодичні видання різних років, де друкувала свої вірші Олена Коленченко, створена цікава інсталяція з малюнків.
Останні новини Чернігівщини
Медіабаза Чернігів зібрала місцевих медійників на День журналіста 14:57
6 червня, у День журналіста, регіональний хаб Інституту масової інформації «Медіабаза Чернігів» організував зустріч для представників місцевих редакцій.
У шести лікарнях на Чернігівщині створили сучасні відділення амбулаторної реабілітації 14:32
У шести медичних закладах Чернігівської області з’явилися сучасні відділення амбулаторної реабілітації. Нові простори запрацювали у Городні, Козельці, Бобровиці, Куликівці, Бахмачі та Мені. Це дозволить жителям громад – як військовослужбовцям, так і цивільним чи ветеранам – отримувати якісні реабілітаційні послуги ближче до місця проживання.
Відкрито реєстрацію на відбіркові змагання «Ігри Ветеранів 2026» зі стрільби з луку, настільного тенісу та кросфіту 12:08
Міністерство у справах ветеранів України оголосило про початок реєстрації на відбірковий етап Всеукраїнських спортивних змагань «Ігри Ветеранів 2026». Учасники змагатимуться у стрільбі з луку, настільному тенісі та кросфіті.
Відбулася загальноміська нарада під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка 12:01
Сьогодні, 9 червня, відбулася загальноміська нарада під головуванням заступника Чернігівського міського голови Віктора Геращенка. Керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств Чернігівської міської ради були зібрані з метою обговорення нагальних робочих питань та координації подальшої діяльності.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:59
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.