Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 3 вересня, 10:42:22

Легендарний оркестр Збройних Сил України виступив у Чернігові

11.11.2019   08:03Агенцiя

Чудовим концертом порадував чернігівців Заслужений академічний зразково-показовий оркестр Збройних Сил України на чолі з художнім керівником, полковником Ігорем Биковським.

Легендарний колектив, який наступного року відзначить свій 75-річний ювілей,добре відомий як шанувальникам вітчизняної духової музики, так тим громадянам, які музикою цікавиться мало. Адже оркестр є першим професійним колективом, якому офіційно було довірено виконання Державного Гімну в Незалежній Україні.

Оркестр є переможцем трьох фестивалів української військово-патріотичної і маршової пісні «Червона калина», а також лауреатом багатьох міжнародних фестивалів військових оркестрів, що проходили в Нідерландах, в Швеції, в Норвегії, в Польщі та Франції. Репертуар оркестру популяризує українську музику, пісні, марші, класичні твори українських та зарубіжних композиторів.

8 листопада колектив виступив на сцені Чернігівського обласного філармонійного центру. Своїм слухачам артисти презентували програмуз творів М. Лисенка, Л. Колодуба, М. Скорика, А. Хачатуряна, О. Яковчука, Б. Школового, А. Жульєва.

Понад годину на сцені звучала музика різних стилів та років, якушанувальники духової музики щоразу вітали тривалими оплесками і вигуками «браво!».

Зокрема були виконані: «Гопак» з балету «Гаяне» АрамаХачатуряна, "Іспанський танець" Мирослава Скорика, «В Кодрах» ОлександраЯковчука, «Веснянка» з «Української сюїти» Ігоря Шамота інші твори, що складають «золотий фонд»репертуару колективу, повідомляє прес-центр Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм.

Останні новини Чернігівщини

Борзнянська лікарня отримала сучасне обладнання 09:38

Борзнянська ЦРЛ отримала нове медичне обладнання – пересувну рентген-систему.

На Чернігівщині внаслідок російських атак пошкоджені житлові будинки: поліція документує наслідки 09:36

В ніч на 3 вересня росіяни атакували безпілотниками населені пункти Ніжинського району.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:35

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме:3 пожежі.

3 вересня: цей день в Україні і світі

3 вересня: цей день в Україні і світі 08:54

ДЕНЬ 1288 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1288 RUSSIAN AGRESSION

Успіхи чернігівських біатлоністів на чемпіонаті України! 16:54

У Львівській області завершився чемпіонат України з літнього біатлону серед юнаків та дівчат.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини