Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 листопада, 12:10:18

Оперна класика у виконанні Лариси Роговець

04.11.2019   13:23Агенцiя

Провідний діяч вокальної культури Чернігівщини. Музикант-просвітитель. Взірець вокального професіоналізму. Так характеризують мистецтвознавці народну артистку України, педагога Чернігівського музичного коледжу ім. Л.М. Ревуцького Ларису Роговець (мецо-спорано).

Автор і ведучий творчих проектів обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм, заслужений діяч мистецтв України Олег Васюта до цього додає: “Лариса Роговець є глибоким, духовно окресленим виявленням нашої чернігівської вокальної культури”.

3 листопада виконавиця взяла участь у двадцять шостому концерті проєкту обласного філармонійного центру “Вокальний абонемент”.

Вчитель математики та інформатики за першою освітою, згодом — випускниця Державного музично-педагогічного інституту ім. Гнесіних, Лариса Роговець — лауреат престижних музичних конкурсів, в тому числі Всесоюзного конкурсу вокалістів ім. М. Глінки, Міжнародного конкурсу вокалістів ім. Ф. Віньяса (Барселона, Іспанія), “Бельведер” (Відень, Австрія), Міжнародного конкурсу ім. П.Чайковського (Москва, Росія), “Viotti-Valsesia” і “Viotti-Musica” (Італія).

В основі репертуару Лариси Роговець - арії з опер та кантат західноєвропейських та вітчизняних композиторів. В той же час, до кола творчих інтересів солістки входить пошук і виконання маловідомих зразків вокальної музики.

У програму, представлену глядачам в рамках проєкту “Вокальний абонемент” у супроводі концертмейстера - лауреата премії імені Михайла Коцюбинського Наталії Ковтун, увійшли світові оперні шедеври. “Програма Лариси Роговець висвітлює різні оперні стилі – від опери барокового часу, опери класицизму до романтичної, веристичної опери”, - каже Олег Васюта.

Для глядачів прозвучали твори Амількаре Понкʼєллі, Гаетано Доніцетті, Джузеппе Верді, Георга Фрідріха Генделя, Пʼєтро Масканьї, Франческо Чілеа, Джоаккіно Россіні, Луїджі Ардіті, Руджеро Леонкавалло, Вінченцо Ді Кьяри, інформу прес-центр Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм.

Останні новини Чернігівщини

Прокуратура через суд стягнула з лісгоспу майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев

Прокуратура через суд стягнула з лісгоспу майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев 11:54

Господарський суд Чернігівської області у повному обсязі задовольнив позов Новгород-Сіверської окружної прокуратури та зобов’язав ДП «Новгород-Сіверськрайагролісгосп» відшкодувати майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев.

У Корюківській громаді працює мобільна соціальна служба 11:51

На Корюківщині запроваджено новий формат соціальної підтримки, який дозволяє оперативно реагувати на потреби мешканців, особливо у віддалених населених пунктах. З червня тут працює мобільна соціальна служба – на базі місцевого Центру надання соціальних послуг.

3740 звернень щодо домашнього насильства: у Чернігівській ОВА відбулося засідання профільної робочої групи 11:48

Напередодні старту Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» у Чернігові провели засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у співпраці та за підтримки Сабкластеру з питань гендерно зумовленого насильства та Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні.

У Чернігові поліцейські оперативно встановили і затримали грабіжника 11:46

Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції спільно з патрульними поліцейськими «за гарячим слідом» встановили 18-річного молодика, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном 50-річної чернігівки.

Чернігівські поліцейські перекрили канал незаконного поширення психотропних речовин

Чернігівські поліцейські перекрили канал незаконного поширення психотропних речовин 11:45

Оперативники Чернігівського районного управління поліції викрили 42-річного чоловіка, який займався розповсюдженням особливо небезпечних психотропних речовин. Зловмисника затримано, йому загрожує до 10 років позбавлення волі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини