Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 23 січня, 02:22:41

День міста: оркестр "Філармонія" і Tenors Bel'canto на Красній площі Чернігова

21.09.2019   14:46Агенцiя

20 вересня триденне святкування Дня міста у Чернігові розпочалося з виступу на оновленій Красній площі тандему колективів, які певною мірою є музичною візитівкою своїх міст - славетного львівського квартету “Tenors BEL’CANTO” і Академічного симфонічного оркестру “Філармонія” Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм на чолі із заслуженим діячем мистецтв України, почесним громадянином м. Чернігова Миколою Сукачем.

“Tenors BEL’CANTO” і оркестр “Філармонія” поєднує багаторічна творча дружба. Недарма львівські тенори — заслужені артисти України Роман Антонюк, Василь Понайда, Роман Трохимук, лауреат міжнародних конкурсів Тарас Глова — називають Чернігів своєю другою домівкою. Свій виступ колективи присвятили улюбленому місту — древньому і водночас сучасному. “Ми кожні півроку маємо концерти в Чернігівському обласному філармонійному центрі фестивалів та концертних програм, - каже Роман Антонюк, - і ми бачимо, як місто розвивається. Ми навіть на своїх концертах в Україні розказуємо про Чернігів, бо він насправді зараз в розквіті. І це нас тішить!”.

У програмі прозвучали твори зі скарбниці популярної класичної музики і класика популярної музики, в тому числі “Закоханий солдат” Енріко Канніо, романс Неморіно з опери «Любовний напій» Гаетано Доніцетті, “Dein ist mein ganzes Herz” Франца Легара, пісенька Герцога з “Ріголетто” Джузеппе Верді, арія містера Ікс з оперети “Принцеса цирку” Імре Кальмана, “Пам’яті Карузо” Лучіо Далла, “Бесаме мучо” Консуело Веласкес, “Жовта субмарина” “Бітлз”, а також шедеври українського музичного мистецтва, зокрема, “Два кольори” Олександра Білаша, “Ой ти дівчино, з горіха зерня” Анатолія Кос-Анатольського, “Я піду в далекі гори” Володимира Івасюка.

Вітаючи під час концерту чернігівців з Днем міста, Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко, зокрема, зазначив: “У нас святковий настрій – ми святкуємо день народження нашого чудового красеня Чернігова. Я хочу всім чернігівцям побажати міцного здоров’я і впевненості в завтрашньому дні!”, повідомляє прес-центр Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм.

Останні новини Чернігівщини

«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop»  допоміг грант від служби зайнятості

«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop» допоміг грант від служби зайнятості 14:23

Шоколад із мухомором, гінкго білоба, кондицепсом – і все це у м. Ніжині, що на Чернігівщині. Такі нестандартні рішення пропонує своїм клієнтам місцева підприємиця, засновниця крафтового бренду «Жу-жу shop» Оксана Труш.

СБУ та Нацполіція затримали у Чернігові агента фсб, який вчиняв замовні підпали у північних областях України

СБУ та Нацполіція затримали у Чернігові агента фсб, який вчиняв замовні підпали у північних областях України 14:19

Контррозвідка Служби безпеки спільно з Національною поліцією затримали у Чернігові російського агента, який за завданням фсб здійснював підпали об’єктів критичної інфраструктури регіону.

48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку

48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку 14:16

Програма підтримки сільського господарства від Mercy Corps продовжує працювати на Чернігівщині. У 2025 році 48 фермерів та агропідприємств області отримали фінансову допомогу.

Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду

Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду 14:06

У Ніжинському районі Чернігівщини поліцейські викрили керівника медустанови у причетності до розтрати бюджетних коштів, а також інженера технагляду у службовій недбалості під час проведення будівництва лікарні.

У Чернігові заклали капсулу часу на будівництві житлових комплексів за підтримки Данії 14:04

У Чернігові розпочинається великий будівельний проєкт зі зведення багатоквартирного житла соціального призначення, що фінансує Фонд GAU Данії.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини