У Чернігові відкрито унікальну виставку відомого фотохудожника Віктора Кошмала, присвячену Дню рятівника
16 вересня у Чернігівському "Міському Палаці культури імені В'ячеслава Радченка" відбулося урочисте відкриття унікальної виставки відомого фотохудожника Віктора Кошмала, присвяченої Дню рятівника.

До уваги запрошених працівників Оперативно-рятувальної служби, представників засобів масової інформації, гостей, шанувальників, друзів Віктор Миколайович представив 50 світлин.
"Мене дуже вразило, з яким творчим натхненням Віктор Миколайович виконує свою роботу не тільки під час змагань, урочистих заходів, однак особливо вразили світлини бойової роботи наших рятувальників під час ліквідації пожеж і надзвичайних ситуацій. Історія створення цієї виставки народилася під час спілкування, адже у архівах Віктора Миколайовича серед багатьох інших, особливе місце займають світлини з рятувальниками-вогнеборцями, історія яких починається з 2004 року. В них не тільки робота підрозділів ДСНС, а й цікаві моменти, обличчя, емоції справжніх і відважних чоловіків. І мене це дуже вразило, тому цю виставку було приурочено до професійного свята "Дня рятівника".
Від керівництва та колективу Управління ДСНС України у Чернігівській області хочу подякувати Віктору Миколайовичу за багаторічну співпрацю з нашою службою, відзначити його майстерність, як справжнього професійного фотохудожника, побажати творчого довголіття і якомога більше вдалих кадрів", - зазначив у вітальному слові заступник начальника У ДСНС в області полковник служби цивільного захисту Олександр Нагуло.
Привітали митця й переможці обласного етапу Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних команда "Палаючі серця" міського закладу загальної середньої освіти №3.
В свою чергу Віктор Кошмал подякував рятувальникам за підтримку в організації проведення фотовиставки та зазначив, що йому дуже приємно бачити у своїх світлинах справжніх чоловіків, які віддаються повністю своїй роботі, рятують від стихійного і вогняного лиха наших співвітчизників, населені пункти і території.
Зазначимо, оглянути виставку можуть усі бажаючі з 16 по 30 вересня за адресою: "Міський Палац культури імені В'ячеслава Радченка", м. Чернігів, вул. Івана Мазепи, 23.
Останні новини Чернігівщини

Експорт української сосни на 2,8 млн грн: на Чернігівщині судитимуть трьох контрабандистів 18:27
Прокурорами Спеціалізованої екологічної прокуратури (на правах відділу) Чернігівської обласної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно трьох жителів Чернігівської області за фактами контрабанди лісоматеріалів, підроблення офіційних документів, вчинених за попередньою змовою групою осіб, легалізації майна, одержаного злочинним шляхом (ч. 2 ст. 201-1, ч. 3, 4 ст. 358, ч. 1 ст. 209 КК України).

Небезпечні ситуації та потреба у підтримці: прокурори та поліцейські провели низку профілактичних заходів для дітей та молоді 18:24
Ювенальними прокурорами органів Чернігівської обласної прокуратури спільно з представниками поліції та психологами проведено навчально-профілактичні заходи серед учнів навчальних закладів міста та області.

Для внутрішньопереміщених осіб впроваджується послуга довготривалого медсестринського догляду 18:19
В умовах сьогодення дедалі більше переселенців, особливо людей старшого віку та осіб з хронічними захворюваннями, потребують постійного догляду, медичного спостереження та безпечних умов проживання.
У Чернігові під час дронової атаки 12 жовтня поранено п’ятьох цивільних 11:21
Протягом минулої доби ворог 36 разів обстрілював Чернігівщину. Під атаками – 23 населені пункти. Більшість обстрілів – переважно FPV-дрони та скиди з БпЛА у прикордонні. Також армія рф застосовувала ударні дрони різних модифікацій.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:14
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.