Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 7 лютого, 19:17:43

Свято української культури в Мінську

19.08.2019   14:19Агенцiя

17 серпня колективи Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм взяли участь у святкуванні Днів української культури у Республіці Білорусь. Велике культурно-мистецьке свято пройшло на площі Свободи у столиці Білорусі Мінську.

Привітав учасників Свята української культури Надзвичайний та Повноважний Посол України в Республіці Білорусь Ігор Кизим. Перед численними глядачами виступили солісти, професійні та аматорські творчі ансамблі з України та Білорусі, в тому числі колективи української громади Республіки Білорусь.

Музичну Чернігівщину на святковому заході, за підтримки Посольства України в Республіці Білорусь та Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської облдержадміністрації, представляли концертні виконавці – заслужений артист України Сергій Сулімовський, лауреати всеукраїнських та міжнародних конкурсів Ольга Печко, Марина Маккей, Макс Пузан, Світлана Примак, балет «Екватор», головний режисер Дмитро Обєдніков, ведучі Інна та Ігор Василенки; колективи обласного філармонійного центру - Академічний народний хор (художній керівник та головний диригент – заслужений діяч мистецтв України Володимир Коцур) і джаз-бенд «BissQuit» на чолі з Дмитром Теребуном. Була представлена різнопланова програма: в неї увійшли і  творчий погляд на традиційні українські пісні і танці, і сучасний український джаз, і популярна українська музика. Але, саме завдяки цій різноплановості, артисти філармонійного центру змогли яскравіше презентувати білоруському глядачеві розмаїття сучасної української культури.

В рамках свята були представлені виставки традиційної української вишивки, експозиції робіт майстрів народних художніх ремесел Чернігівської області. Відбулися майстер-класи з гончарства і ковальської справи.

Широко був презентований туристичний потенціал України в цілому і Чернігівщини зокрема, повідомив прес-центр Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм.

Останні новини Чернігівщини

СБУ повідомила про заочну підозру жителю Чернігівщини, який воює на боці рф

СБУ повідомила про заочну підозру жителю Чернігівщини, який воює на боці рф 14:21

Служба безпеки зібрала доказову базу на ще одного зрадника, який добровільно перейшов на бік ворога та воює проти Сил оборони.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:58

Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію техногенного характеру та 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 5 осіб та 3 особи постраждали.

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Корюківському районі 10:21

5 лютого, близько 14:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що на автодорозі Чернігів-Мена-Сосниця-Гремʼяч сталась ДТП.

6 лютого: цей день в Україні і світі 08:46

День 1444 Російська агресія - Day 1444 Russian aggression