Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 3 травня, 17:49:17

Українські виконавці у серії концертів оркестру “Філармонія” з обдарованою молоддю світу

17.07.2019   10:17Агенцiя

16 липня в рамках проекту Академічного симфонічного оркестру “Філармонія” обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм під керівництвом заслуженого діяча мистецтв України Миколи Сукача — серії концертів з обдарованою молоддю світу глядачам була представлена творчість молодих українських виконавців.

Піаністка Діана Аредо та скрипаль Дарій Антонюк — виконавці справді молоді за віком, але їх імена не перший рік “на слуху” в любителів класичної музики. Так, Діана Аредо навчалася у Донецькій державній музичній академії ім. Сергія Прокоф’єва. Нині вона – у магістратурі Національної музичної академії ім. Петра Чайковського, клас педагога Наталії Гриднєвої, з якою оркестр “Філармонія” пов’язують давні творчі зв’язки. Дарій Антонюк — учень 8-го класу Львівської середньої спеціалізованої музичної школи-інтернату ім. Соломії Крушельницької (клас Марії Гереги-Футорської) і син знаменитого українського баритона Романа Антонюка. Дарій добре відомий чернігівській публіці: зокрема, у цьому проекті Академічного симфонічного оркестру “Філармонія” він бере участь третій рік поспіль.

У третій день цьогорічної серії концертів оркестру “Філармонія” з обдарованою молоддю світу глядачам були представлені твори Людвіга ван Бетховена, Йоганна Себастьяна Баха та Анрі В’єтана. Виконаний Діаною Аредо Концерт для фортепіано з оркестром №3 до мінор займає в творчості Бетховена особливе місце: за словами критиків, саме в ньому творча індивідуальність композитора заявила про себе “в повний голос”. А завдяки майстерному виконанню Дарієм Антонюком Алеманди та Дублю з Першої партити Баха і Концерту для скрипки №5 В’єтана слухачі змогли відчути всю блискучу віртуозність та барвистість цих творів.

У середу, 17 липня, великим фінальним концертом Академічного симфонічного оркестру “Філармонія” з обдарованою молоддю світу завершиться 75-й сезон в обласному філармонійному центрі фестивалів та концертних програм. На глядачів чекають твори Роберта Шумана, Сергія Рахманінова і Петра Чайковського у виконанні музикантів оркестру та японських музикантів Йоко Канеко, Мамі Іда і Тадаші Камасакі, інформує прес-центр Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм.

Останні новини Чернігівщини

 Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України

Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України 16:34

З 27 до 29 квітня у Києві відбувся Чемпіонат України з настільного тенісу серед спортсменів до 18 років з порушеннями слуху.

Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП

Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП 14:09

На Чернігівщині поліцейські викрили схему незаконного ухилення від військової служби, яку організувала військовослужбовиця одного з районних ТЦК та СП. Підозрювана мала доступ до автоматизованої системи «Оберіг» та знімала військовозобов’язаних з обліку.

 Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів

Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів 10:52

Національному університету «Чернігівська політехніка» передали допомогу від Благодійного фонду «Help-Ua».

У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція

У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція 09:21

У селі Вознесенське Киселівської громади Чернігівського району розпочала роботу нова поліцейська станція. Відтепер безпековою ситуацією та потребами понад 5 тисяч жителів громади опікуватиметься поліцейський офіцер Олександр Волковський.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини