Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 13 березня, 04:46:28

У бібліотеці Короленка відбулася лекція "Міфи та реальність анестезії"

11.05.2019   15:46Агенцiя

У Чернігівській ОУНБ ім. В. Г. Короленка відбулася інформаційна лекція "Міфи та реальність анестезії" від завідувача анестезіологічного відділення Чернігівського медичного центру сучасної онкології Артема Британа, за організації Освітньої асамблеї Чернігів.

У цікавій та зрозумілій формі були розглянуті такі питання:
- медична термінологія, яка стосується анестезії;
- історія виникнення та розвитку анестезії;
- спростовано десять найпоширеніших міфів про анестезію та післяопераційні стани.
 
Наприкінці лекції у слухачів виникло багато запитань до лектора, на які вони отримали вичерпні відповіді.
 
Бібліотекарі підготували та прокоментували книжкову виставку "Здоров'я дорожче за багатство".

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини

На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини 08:57

Поліція завершила досудове розслідування та скерувала до суду обвинувальний акт, щодо 19-річного чернігівця, який підозрюється у вчиненні низки тяжких злочинів.

12 березня: цей день в Україні і світі

12 березня: цей день в Україні і світі 08:54

День 1478 Російська агресія - Day 1478 Russian aggression

«Допомога ветеранам – це мій обов’язок і покликання»: Вадим Довгошей, помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики 13:08

Вадим Довгошей пройшов непростий шлях — від добровольця чернігівської територіальної оборони до спецпризначенця поліції, який отримав важке поранення під час оборони держави.

Освіта, здоров’я та потреби ВПО ­– В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини