Конкурс-фестиваль "Чернігів the best " шукає таланти
Призовий фонд 15 000 тис.грн.
Прийом анкет на конкурс-фестиваль "Чернігів the best" до 6 травня!
На Вас чекає атмосфера різнопланової музики, співу, запальних танців та багато іншого.
На переможців конкурсу чекають:
- спеціальна премія від Чернігівського міського голови Владислава Атрошенка;
- кубки та дипломи;
- спеціальні нагороди від партнерів фестивалю у різних номінаціях та цінні подарунки;
- керівники колективів нагороджуються подяками;
- усі учасники конкурсу нагороджуються пам’ятними дипломами
Грандіозний фінал на День міста на Красній площі та виступ на одній сцені з хедлайнерами свята.
Виникли питання – телефонуйте 063 063 33 10
Останні новини Чернігівщини
«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop» допоміг грант від служби зайнятості 14:23
Шоколад із мухомором, гінкго білоба, кондицепсом – і все це у м. Ніжині, що на Чернігівщині. Такі нестандартні рішення пропонує своїм клієнтам місцева підприємиця, засновниця крафтового бренду «Жу-жу shop» Оксана Труш.
СБУ та Нацполіція затримали у Чернігові агента фсб, який вчиняв замовні підпали у північних областях України 14:19
Контррозвідка Служби безпеки спільно з Національною поліцією затримали у Чернігові російського агента, який за завданням фсб здійснював підпали об’єктів критичної інфраструктури регіону.
48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку 14:16
Програма підтримки сільського господарства від Mercy Corps продовжує працювати на Чернігівщині. У 2025 році 48 фермерів та агропідприємств області отримали фінансову допомогу.
Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду 14:06
У Ніжинському районі Чернігівщини поліцейські викрили керівника медустанови у причетності до розтрати бюджетних коштів, а також інженера технагляду у службовій недбалості під час проведення будівництва лікарні.
У Чернігові заклали капсулу часу на будівництві житлових комплексів за підтримки Данії 14:04
У Чернігові розпочинається великий будівельний проєкт зі зведення багатоквартирного житла соціального призначення, що фінансує Фонд GAU Данії.