Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 3 вересня, 02:55:30

V Єврочитання у Чернігові

03.12.2018   09:13Агенцiя

У перший день зими до Чернігівського літературно-меморіального музею-заповідника Михайла Коцюбинського з’їхалося чимало письменників з Києва, Ніжина, Чернігова. А все тому, що 1 грудня 2018 року о 14 годині у кінолекційній залі музею відбулися вже V у Чернігові Єврочитання. Захід присвячений недавнім подіям у нашій історії.

У попередні роки Єврочитання відбувалося в КМЦ «Інтермеццо», цьогоріч почесну місію провести у себе цей захід перейняв музей Коцюбинського. V Єврочитання має чимало партнерів - КМЦ «Інтермеццо», Чернігівська обласна організація Національної спілки письменників України, ВГО «Самооборона Майдану», ГО «Медіа-центр «Свобода слова нового століття» (м. Корюківка), Чернігівська МГО «Центр прогресивної молоді «Апельсин», «Вільні Люди. Чернігів», Чернігівський літературно-меморіальний музей-заповідник М. М. Коцюбинського.

Під час заходу свій творчий доробок, який дозволяє не лише заглянути у минуле, а і критично оцінити сьогодення, представляло чимало сучасних письменників. Незважаючи на зимову негоду, до музею завітало багато гостей, серед них – Олександр Забарний, Ліна Ланська, Ганна Арсенич-Баран, Валентина Громова, Ірина Морська, Ірина Кулаковська.

Чимало гостей виступило на V Єврочитанні та висловило свою думку з приводу подій, що відбуваються в Україні.

Останні новини Чернігівщини

Успіхи чернігівських біатлоністів на чемпіонаті України! 16:54

У Львівській області завершився чемпіонат України з літнього біатлону серед юнаків та дівчат.

Чернігівські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу майже у 15 разів

Чернігівські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу майже у 15 разів 16:52

Поліцейські відділу реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління викрили 41-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння (3,05 проміле). На правопорушника складено адміністративні матеріали.

 Директор підприємства підозрюється у самовільному зайнятті земель історико-культурного призначення

Директор підприємства підозрюється у самовільному зайнятті земель історико-культурного призначення 16:51

За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору сільськогосподарського підприємства у самовільному зайнятті земельної ділянки земель історико-культурного призначення, вчиненому повторно (ч. 2 ст. 197-1 КК України).

Швейцарська підтримка допомогла відновити гімназію №13 і створити сучасний освітній простір 16:44

1 вересня у Чернігові відновила роботу гімназія №13, яка зазнала пошкоджень під час бойових дій у 2022 році.

У серпні в Чернігові народилося 169 малюків

У серпні в Чернігові народилося 169 малюків 16:38

Упродовж серпня 2025 року в комунальному некомерційному підприємстві «Пологовий будинок» Чернігівської міської ради на світ з’явилося 169 немовлят.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини