Київський квартет саксофоністів у "Камерному абонементі"
33 роки тому соліст оркестру Національної опери Юрій Василевич створив свій ансамбль саксофоністів. Тепер це всесвітньовідомий Київський квартет саксофоністів Національної філармонії України.
До його складу входять заслужені артисти України Юрій Василевич, Михайло Мимрик, Сергій Гданський, а також Олександр Москаленко. Колектив, в репертуарі якого фольклорна, класична музика, авангард і, звичайно, джаз, гастролює по всьому світу – Угорщина, Польща, Франція, Бельгія, Греція, Італія, Німеччина, США, Канада… Ансамбль – лауреат багатьох міжнародних та всеукраїнських конкурсів.
З великим успіхом Київський квартет саксофоністів 17 листопада взяв участь у творчому проекті обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм «Камерний абонемент» (автор проекту та ведучий - заслужений діяч мистецтв України, мистецтвознавець Олег Васюта).
У концерті звучав Бах, народні мелодії у перекладі для саксофонів, а також джазові композиції, зокрема, твори Гершвіна, Флоренци, Веласкес, Манчіні.
Прес-центр Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм
Останні новини Чернігівщини
На Ніжинщині поліцейські вилучили у місцевого мешканця вибухівку та наркотики 16:18
Співробітники сектору кримінальної поліції відділення поліції № 1 (м. Бахмач) Ніжинського районного управління поліції під час санкціонованого обшуку у 35-річного мешканця Бахмацької громади виявили й вилучили дві тротилові шашки вагою 200 г кожна та пакет з подрібненою та висушеною речовиною, що схожа на канабіс.
Увага пасажирам: відновлює роботу маршрут №4, змінюється маршрут №11 16:16
До уваги пасажирів електротранспорту Чернігова. Повідомляємо, що з 23 лютого 2026 року змінюється робота деяких маршрутів міського електротранспорту.
«Ідентичність, що звучить українською»: у Чернігові відбувся круглий стіл з нагоди Міжнародного дня рідної мови 12:13
З нагоди Міжнародного дня рідної мови, який щорічно відзначають 21 лютого, напередодні в Чернігові відбувся круглий стіл «Ідентичність, що звучить українською».
Надзвичайні події в області за останню добу 10:09
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 5 пожеж.
Цифрова безбар'єрність у дії: архівні ресурси Чернігівщини – у відкритому доступі 10:06
Торік оцифровано понад півтори тисячі архівних справ, які стосуються історичного минулого нашого регіону. А це 78 тисяч цифрових копій документів.