Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 4 квітня, 00:50:56

Вечір пам'яті героїв

26.10.2018   10:12Агенцiя

Вечір пам'яті Левка Лук'яненка, Івана Драча та Валерія Сарани в обласному філармонійному центрі фестивалів та концертних програм розпочався з виконання гімну ОУН "Зродились ми великої години", а на екрані портрети героїв. Виконання це було зворушливим, бо співали діти.

Про Левка Лук'яненка говорила його рідна сестра Зінаїда Григорівна - і це було цікаво, адже вона згадувала диячі роки видатного українця. З екрану прошунав запис виконання самим Левком Григоровичем його улюбленої пісні "Щось сьогодні я дуже сумую...".

Про Валерія Сарану мовив журналіст і друг покійного, почесний голова обласного Товариства "Просвіта" імені Т. Шевченка Василь Чепурний і прозвучали улюблені пісні Валерія Юрійовича - "Два кольори", "Ой наступала та й чорная хмара", "Летять ніби чайки". До речі, виокнанням останніх двох творів дебуютував на великій сцені молодий артист Богдан Лазаренко.

Вечір пам'яті, хоча й присвячений недавно померлим українцям, завершився оптимістично - хореографічною композицією ансамблю "Сіверські клейноди".


https://siver.com.ua/news/vechir_pam_39_jati_gerojiv/2018-10-26-22869?fbclid=IwAR0iTWzLVuKBxBiShDAxaKWTcnrA6ug5LElP9bEVu6Muon-LoA7cs2Om4uY

Останні новини Чернігівщини

Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 14:30

На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.

В області затверджено комплексний план протидії пожежам: акцент – на профілактиці, контролі та відповідальності 11:43

Про готовність протидіяти масовим пожежам на Чернігівщині у весняно-літній період, можливі виклики і заходи реагування йшлося на брифінгу, який відбувся сьогодні в медіацентрі ОВА.

Допомога родинам загиблих воїнів: ухвалено чергове рішення 11:12

2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги ще вісьмом членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Загальна сума виплат становить 648 525 гривень.

Поліція Чернігівщини скерувала до суду справу щодо членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоювали підпали на замовлення 11:10

Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо двох членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоїли на замовлення низку підпалів приватного житлового будинку у Чернігові.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:18

Протягом минулої доби зареєстровано 18 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 16 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини