Визнаний чоловічий хор зі Швейцарії виступить в Чернігові
Більше тридцяти молодих чоловіків з Базельського хору «MännerstimmenBasel» вирушають у тур по Литві, Білорусі та Україні.
У співпраці з Академічним симфонічним оркестром «Філармонія» Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм та Академічним симфонічним оркестром Національної філармонії України вони вшанують майстрів німецького романтизму в концертних залах Чернігова та Києва.
Цикл концертів у Чернігові та Києві під назвою «Герої» («Helden») молоді хористи присвятять великим майстрам німецького романтизму. Головна частина програми складається з двох кантат: «Рінальдо» Йоганеса Брамса та «Леонідас» Макса Бруха, що є показовим прикладом класичного героїзму. Крім того, у програмі «Богородиці» - православний гімн, присвячений Діві Марії, написаний віце-директором хору ДавідомРосселем, та «Вдача Еденхаля». Ця балада Роберта Шумана є переконливим нагадуванням про те, що відвага героя важливіша за падіння.
Хор має честь дати концерти в Чернігові та Києві у співпраці з Академічним симфонічним оркестром «Філармонія» (м. Чернігів) та Академічним симфонічним оркестром НФУ (м. Київ).
Базельській чоловічий хор «MännerstimmenBasel» був створений 10 років тому колишніми співаками Базельського юнацького хору (KnabenkantoreiBasel). Їхній сценічний образ навмисне старомодний: одяг з 20-х років, бриджі, підтяжки, вельветові піджаки. Адже ці молоді хлопці присвятили себе віртуозному виконанню великої хорової музики.
Базельський чоловічий хор переконав журі як швейцарських, так і міжнародних конкурсів та, крім іншого, переміг у категорії «Чоловічий хор» у Всесвітніх хорових іграх у Цинциннаті (США), отримав приз за найкраще виконання сучасного твору у м. Корк (Великобританія) у Міжнародному конкурсі на приз імені Фляйшмана. На Хоровому фестивалі «CracoviaCantans» у Кракові (Польща) хор «MännerstimmenBasel» одержав гран-прі як Найкращий хор фестивалю та посів перше місце серед чоловічих хорів.
Останні новини Чернігівщини
Стійкість громад в умовах війни: на Форумі місцевої демократії шукали спільні рішення 14:29
У Чернігові 16 червня відбувся Форум місцевої демократії Чернігівщини «Стійкість громад через участь, довіру та партнерство», який об’єднав представників органів місцевого самоврядування, молодіжних рад та інститутів громадянського суспільства. У центрі обговорення — питання стійкості громад в умовах війни, відновлення територій, залучення жителів до ухвалення рішень та розвиток партнерств.
На Чернігівщині триває декларування зброї: поліція нагадує громадянам про необхідність обов’язково задекларувати знайдену або отриману вогнепальну зброю та боєприпаси 14:07
Поліція інформує: декларування раніше знайденої або отриманої вогнепальної зброї звільняє людину від кримінальної відповідальності за її незаконне зберігання та надає право законно залишити зброю в себе.
Поліцейський з Чернігівщини Євгеній Каліберда виборов ще одну перемогу на змаганнях з гирьового спорту 12:35
Поліцейський Євгеній Каліберда взяв участь у відкритому чемпіонаті Чернігівської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства "Динамо" України з гирьового спорту серед колективів силових структур.
Між освітою Чернігівщини та УДУ імені Михайла Драгоманова укладено меморандум про співпрацю 11:43
З метою вдосконалення освітнього середовища та об'єднання зусиль задля реалізації державної політики відбулося офіційне підписання Договору про співробітництво між Українським державним університетом імені Михайла Драгоманова та Управлінням освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації.
Імпульс для розвитку Чернігова: у місті відбулася зустріч із авторами проєкту «Сенси міст» 11:20
15 червня у Чернігівській міській раді відбулася зустріч із доктором філософських наук, філософом Олександром Філоненком та дослідником Андрієм Мельником — співзасновниками проєкту «Сенси міст».