Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 29 квітня, 10:07:17

У Чернігові відбулась перша книжкова толока

16.10.2018   11:09Агенцiя

Перша Покровська книжкова толока відбулась 13 жовтня у Чернігові. Захід організували з метою популяризації української книги, особливо серед молоді.

На книжковий ярмарок, який проходив на головній алеї міста, приїхали майже 60 письменників з усієї України, серед яких більшість зі Львова. Чернігівці та гості міста могли поспілкуватися з авторами, придбати книжки як для дорослих, так і для дітей, взяти участь у майстер-класах від народних майстрів.

«Такі події відкривають додаткову туристичну сторінку Чернігова. Книжка завжди об’єднує та дарує мудрість. Сьогодні школярі отримали можливість поспілкуватися з тими, чиї твори вони ще вчора вивчали на уроках. Старші ж відвідувачі толоки зможуть відкрити для себе щось нове або закріпити улюблене, - прокоментувала заступник начальника управління культури міської ради Катерина Литвин.

За словами директора КП «Будинок книги» Тетяни Корми, чернігівці купують та читають різні книги. Нещодавно зроблена аналітика того, що читали містяни влітку. Виявилося, що люди полюбляють читати як класику, так і новинки молодих авторів.

Цього дня також працювали й інші книжкові локації: у дитячій бібліотеці ім.О. Довженка, Обласному молодіжному центрі, музеї ім.Г.Галагана, бібліотеках ім.М.М.Коцюбинського та В.Г.Короленка, культурно-мистецькому центрі «Інтермеццо».


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 10:07

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі.

“Jazz-Куліса” до Міжнародного дня джазу 09:13

В останній день квітня світова спільнота відзначає Міжнародний день джазу. У межах творчого проєкту Чернігівського обласного філармонійного центру “Jazz-Куліса” джаз-бенд “BissQuit” 28 квітня 2026 року представив глядачам яскраву і видовищну концертну програму, присвячену цьому дню.

Поліція розслідує кримінальне провадження за фактом жорстокого поводження з твариною в Чернігові 09:10

28 квітня до поліції надійшло повідомлення про те, що в одному з мікрорайонів Чернігова виявлено вбиту собаку.

 Із візитом на Чернігівщині – делегація австрійських парламентарів і дипломатів

Із візитом на Чернігівщині – делегація австрійських парламентарів і дипломатів 09:09

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із австрійськими парламентарями і дипломатами. У складі делегації – представники різних політичних сил, а також – посольства. Гості відвідали Ягідне. Показали їм і наслідки російських ударів по Чернігову.

Безбар’єрність як стандарт: досвід закладів культури Чернігівщини

Безбар’єрність як стандарт: досвід закладів культури Чернігівщини 09:07

Про розвиток безбар’єрності в культурній сфері області говорили сьогодні на брифінгу в медіацентрі Чернігівської ОВА.