Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 19 травня, 23:47:52

Новинка для туристів: екскурсії та концерт у Борисоглібському соборі

25.09.2018   11:37Агенцiя

Київські туристичні фірми вже давно зацікавилися концертами духовної музики у Борисоглібському соборі у виконанні Академічного камерного хору імені Дмитра Бортнянського.

І не дивно, адже стародавній храм, споруджений у ХІІ столітті, є одним з найкращих акустичних залів міста. А чернігівський камерний хор відомий не лише в Україні, а також і за кордоном.
Він виконує хорову музику вітчизняних та закордонних композиторів від XVI до XXI століття. В основі його репертуару — потужний пласт вітчизняної хорової творчості. Відтак, на концертах академічного камерного хору у Борисоглібському соборі завжди людно.

24 вересня до Чернігова завітала група поціновувачів старовини та мистецтва із серця Європи — із Швейцарії (28 чоловік). А запропонувала їм подорож у наше місто відома туристична фірма «Київські фрески».

Проводила екскурсію для гостей Тетяна Миколайко, молодший науковий співробітник науково-просвітницького відділу Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній». Швейцарці ознайомилися з історією багатовікового міста; оглянули Троїцький собор, Антонієві печери, П’ятницьку церкву, Спасо-Преображенський та Борисоглібський собори; милувалися чернігівськими краєвидами та оновленими парками.

На завершення для гостей звучали духовні твори у виконанні Академічного камерного хору імені Дмитра Бортнянського. І вони з вдячністю аплодували!…


Сергій Черняков, «Чернігів стародавній»

Останні новини Чернігівщини

Через ворожі атаки поранені троє людей: поліція Чернігівщини документує воєнні злочини росіян 09:46

Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівську область безпілотниками. Наразі відомо про трьох постраждалих мирних людей.

 57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції

57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції 09:44

Днями Кабмін затвердив розподіл субвенції на житло за програмою Мінветеранів. Для Чернігівської області передбачено майже 154 мільйони гривень. Це дасть змогу 57 ветеранам з області придбати власні оселі. Мова йде про захисників з І-ІІ групами інвалідності.

19 травня: цей день в Україні і світі

19 травня: цей день в Україні і світі 08:42

День 1546 Російська агресія - Day 1546 Russian aggression

Надзвичайні події в області за останню добу 10:48

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини