Відбулося вручення Міжнародної літературної премії імені Григорія Сковороди
Сьогодні у Чернігівському літературно-меморіальному музеї-заповіднику М.Коцюбинського відбулося вручення Міжнародної літературної премії імені Григорія Сковороди «Сад божественних пісень».
Цією престижною відзнакою було нагороджено заступника генерального директора ТОВ «Земля і воля» Григорія Андрійовича Войтка – за плідну багаторічну діяльність в галузі літератури і публіцистики.
Зокрема, знаного письменника і журналіста нагороджено за художньо-літературне видання «Тернистий шлях благородної справи» (це – нариси про 120-річну історію Майнівського (Бобровицького) радгоспу-технікуму), а також – за роман «Безбатченки», в долі головної героїні якого, як у дзеркалі, відображається доля всієї України.
Обидві книги, а також рецензії та відгуки на них публікувалися в газеті «Чернігівщина».
У доробку Григорія Войтка – також численні публіцистичні виступи на актуальні теми з життя села, рідного краю, історії українського суспільства, які постійно друкуються на шпальтах газети «Чернігівщина» та в інших періодичних друкованих і електронних засобах масової інформації.
Григорій Войток мешкає в Бобровиці, він – відомий керівник ЗМІ, дуже багато зробив для розвитку телебачення та газети «Чернігівщина».
Засновник Міжнародної літературної премії імені Григорія Сковороди «Сад божественних пісень» – Міжнародна літературно-мистецька Академія України, котра об’єднує відомих письменників, перекладачів, журналістів та науковців із 55-ти держав (президент – Сергій Дзюба; ця нагорода вручається з 2005 року).
Ігор Коцюбинський
Останні новини Чернігівщини
Чернігівські поліцейські затримали наркоторговця 15:58
Оперативники Чернігівського районного управління поліції викрили 49-річного чоловіка, який займався незаконними операціями з наркотичними засобами та психотропними речовинами, в тому числі їх незаконним збутом. Зловмисника затримано, йому загрожує до 10 років позбавлення волі.
На Чернігівщині визначили 12 закладів освіти, які отримають кошти на системи резервного електроживлення 15:28
В ОВА затвердили перелік із 12 закладів освіти, які зможуть встановити системи електроживлення за кошти державної субвенції.
Міську стипендію за високі досягнення у навчанні призначили ще двом учням 14:36
Виконавчий комітет Чернігівської міської ради на засіданні 23 липня ухвалив рішення про встановлення міської стипендії за високі досягнення у навчанні у розмірі 2 100 грн ще двом учням закладів загальної середньої освіти.
Конкурсний комітет визначив перевізника на автобусний маршрут №29С 14:24
24 липня у Чернігівській міській раді під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка відбулося засідання тимчасового міського конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування.
В’ячеслав Чаус зустрівся з прикордонниками, які працюють на Семенівському напрямку 13:33
Очільник Чернігівської обласної військової адміністрації В'ячеслав Чаус працював на північних рубежах області, де разом із начальником 105 прикордонного загону імені князя Володимира Великого Олександром Павликом перевірив готовність підрозділів, які виконують завдання на Семенівському напрямку.