Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 19 червня, 18:32:07

Художники першими “обкатають” новий туристичний маршрут по музеях Гомельщини та Чернігівщини

30.07.2018   10:02Агенцiя

Міжнародний пленер за участю художників з Білорусі, України, Латвіїта Польщі відбудетьсяз 1 по 14 серпня по містахі музеях Гомельскої та Чернигівської областей в рамках проекту “Від партнерства місцевих музеїв до широкого транскордонного культурного співробітництва”.

Завдання пленера – зібрати художній матеріаліз зображеннями визначних історико-культурних місць, архітектурних пам’яток, музеїві музейних предметів Гомельськоїта Чернігівської області.

Учасники проїдуть по містах і музеях, які входятьу новий транскордонний міжмузейний туристичний маршрут, що розробляється  в рамках проекту.

Перший тиждень пленера відбуватиметься на білоруськійтериторії – художники відвідають Гомель, Вєтку, Річицю, Лоїв, Хойники та Брагін.

Після цього учасники пленера перетнутькордон і продовжать роботу в Чернігівській області – оглянуть пам’ятки Чернігова, Любеча, Седнева, Козельцята Остра.

У кожному місті художники працюватимуть над пейзажами, художніми зображеннями архітектурни хпам’яток та історично-важливих місць регіону. Вони також відвідають місцеві музеї, зроблять замальовки музейних експонатів.

Зображення, створені підчас пленеру, складуть виставковий фонд проекту “Від партнерства місцевих музеїв до широкого транскордонного культурного співробітництва”. Ці роботи увійдуть до експозиції виставки за підсумками проекту, яка восени 2018 р. буде представлена в 6 музеях Гомельської та Чернігівської областей. Твори художників будуть використані в якості ілюстрацій додовідника-путівника з історії та культури регіону, який буде виданоу рамках проекту для музейних співробітників, працівників установ культурита освіти.

Як і інші заходи проекту, міжнародний пленер сприятиме зміцненню культурних і професійних зв’язків між Гомельщиною та Чернігівщиною.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 10 нових випадків COVID-19

Виявлено 10 нових випадків COVID-19 16:54

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 19 червня в області зафіксовано 10 нових випадків COVID-19.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 1215 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 1215 осіб 16:35

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 19 червня в області першою та другою дозою щеплено 51 269 людей.

Військові отримали видання від Інституту національної пам’яті й не тільки

Військові отримали видання від Інституту національної пам’яті й не тільки 13:33

Оперативне командування «Північ» отримало видання Українського інституту національної пам’яті та іншу книжкову продукцію, яку видано коштом державного бюджету.

Прес-конференція до закриття 95-го театрального сезону

Прес-конференція до закриття 95-го театрального сезону 13:20

Минає червень, і творчий колектив Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру імені Т.Г.Шевченка готується до гідного завершення свого 95-го, себто ювілейного, театрального сезону.

Скільки мільйонів заборгованої зарплати з початку року погасили чернігівцям?

Скільки мільйонів заборгованої зарплати з початку року погасили чернігівцям? 13:13

Винагорода за трудову діяльність є обов’язковою й необхідною умовою будь-якого робочого процесу, а систематичне та тривале порушення цієї норми – привід для зустрічі працівника та роботодавця у залі суду.