Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 22 квітня, 14:14:03

На Чернігівщині розпочався кінофестиваль пам'яті режисера Кантера

30.06.2018   09:58

"Леонід попросив нас усіх зібратися на кінокемпі без нього і провести дуже світлий позитивний фестиваль", - розповіла організатор.

У Чернігівській області на мистецькому хуторі Обирок сьогодні розпочався кінофестиваль "Кіносарай", присвячений пам'яті режисера Леоніда Кантера.

Як повідомила організатор заходу Катерина Мізина, фестиваль триватиме до 2 липня.

"Цього літа фестиваль є особливим. З нами немає Леоніда Кантера. Леонід попросив нас усіх зібратися на кінокемпі без нього і провести дуже світлий позитивний фестиваль. Тож усі, хто любив Леоніда та його “країну мрій” Обирок, приїхали 29 червня - 1 липня зустрітися та радісними спогадами і хорошим кіно згадати найкращого документаліста і продюсера України", - зазначила вона.

Для учасників фестивалю передбачається проживання у наметах та перегляд кінострічок у "кіносараї". Крім того, у "Кіносараї" на Обирку не сидять на стільцях і не їдять попкорн - глядачі сидять або лежать на запашному сіні і дивляться фільми на великому екрані".

У програмі фестивалю - перегляд українських фільмів "Припутні", "Жива ватра", "Стрімголов".

Також будуть демонструватися стрічки, присвячені Леоніду Кантера та ув'язненому у Росії режисеру Олегу Сенцову. Кожен ранок у рамках фестивалю розпочинатиметься запливом уздовж Полковничого озера та із занять йогою.

Гостем фестиваля є репер із Чилі Ser y Ester. Як уточнила Мізина, на кінофестиваль зібралися близько 150 учасників.

За інформацією організаторів, фестиваль і стане прощанням із режисером Кантером, який 4 червня здійснив самогубство на хуторі Обирок.
 
https://www.unian.ua/tourism/news/10170221-na-chernigivshchini-rozpochavsya-kinofestival-pam-yati-rezhisera-kantera.html

Останні новини Чернігівщини

Чернігів і Огре підтримують творчий зв’язок: учні мистецьких шкіл обмінялися своїми роботами 11:43

Чернігів і латвійське Огре — міста-побратими, які від початку повномасштабної війни залишаються на постійному зв’язку. Минулого тижня до Чернігова вже вшосте завітав волонтер, диригент і директор мистецької школи Атварс Лакстігала.

 Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 11:39

За результатами фінального етапу XXVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика дві студентки з Ніжина здобули призові місця.

Інклюзивність у дії: служба зайнятості допомогла облаштувати робоче місце для ветерана війни 11:37

Григорій Маханьков – ветеран війни, офіцер, учасник оборони Чернігова, кавалер орденів Богдана Хмельницького та «За мужність».

Чотири садочки Чернігівського району отримали сонячні електростанції від бізнесу 11:36

Комплекти сонячних електростанцій потужністю 25 кВт кожна сьогодні передали в Чернігівський садочок №26 та Новобілоуську громаду.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:28

Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечну подію, а саме: 21 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини