Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 3 лютого, 00:38:22

Як не втратити себе, збагнути українську душу і стати справжнім українцем?

14.06.2018   09:56Агенцiя

Ранок 13 червня на сцені Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм видався не лише приємним для юного глядача, а ще й корисним.

У захоплюючій музичній казці “Українська душа” дітлахи не були простими спостерігачами за дійством на сцені. Вони разом з головною героїнею долали перепони та вирішували чарівні загадки про те, що робить українців справжніми патріотами.

Під час перегляду вистави малеча познайомилася з фольклорними персонажами, унікальними національними традиціями та отримала насолоду від етнічної та сучасної музики, співів і танців.

Творчий колектив філармонійного центру вдячний шанувальникам за постійний інтерес до наших пізнавально-розважальних дитячих програм. Разом з тим, звертаємо увагу батьків, що з розкладом наступних постановок можна ознайомитися на офіційному сайті нашого центру в розділі “Афіша”.


Прес-центр Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм

 

Останні новини Чернігівщини

Фіктивне навчання для відстрочки: поліція Чернігівщини викрила групу зловмисників, які організували корупційну схему ухилення від мобілізації 17:22

Поліцейські викрили злочинну групу у складі завідувачів навчальних кафедр та викладача одного з вишів у Чернігові, які організували корупційну схему для отримання відстрочки від мобілізації чоловікам призивного віку.

156 немовлят народилося у Чернігові за перший місяць 2026 року

156 немовлят народилося у Чернігові за перший місяць 2026 року 17:19

Протягом січня 2026 року в КНП «Чернігівський пологовий будинок» народилося 156 дітей: 70 хлопчиків та 86 дівчаток.

На Чернігівщині дві прикордонні громади затвердили нові статути

На Чернігівщині дві прикордонні громади затвердили нові статути 17:01

До 1 січня 2027 року всі територіальні громади України мають ухвалити або оновити свої статути відповідно до змін у Законі України «Про місцеве самоврядування в Україні»

Поліція розслідує обставини пожежі в Чернігівському районі 14:40

Вночі 1 лютого до поліції надійшло повідомлення, що у селі Михайло-Коцюбинської селищної громади Чернігівського району в будівлі центру соціальної адаптації сталася пожежа. Вогонь знищив покрівлю та пошкодив стіни.

Віденська класика у Чернігові: оркестр «Філармонія» виступив під дирегуванням Юрія ЯнкаА 14:37

1 лютого 2026 року Чернігівський обласний філармонійний центр приймав особливого гостя.