Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 9 липня, 14:15:48

Відкрито персональну виставку народного художника Володимира Слєпченка

13.04.2018   10:15Агенцiя

Виставка живопису присвячена 70-річному ювілею та 50-літтю творчої діяльності Володимира Слєпченка. В експозиції представлено більше 80 робіт живописних творів митця. Наук.

Пріоритетним жанром у творчості художника вже півстоліття є портрет. В основі представленої у Чернігові виставки проект «Обрані часом», який почався з портрету Тараса Шевченка та написаний в творчій манері «артлайн» і переріс у серію портретів славетних українців. Серед інших зображення Миколи Гоголя та Григорія Сковороди.

За словами митця, його завжди приваблювала історія України, тому були створені такі картини, як «Відродження», «Скіфія», «Трипілля і трипільці», «Рожаниця», «Відгомін прадавніх часів України», інше.

– Моя творчість наповнена образами видатних особистостей минулих часів нашої країни і світу, образами героїв, що творять сучасну історію України. У моєму творчому доробку є місце для жінки, коханої і матері. Свій живописний світ я обрамляю своїм баченням завдяки власній манері «артлайн». Це мистецтво лінії, що у філософському значенні передбачає рух та швидкоплинність життя, – сказав Володимир Слєпченко під час відкриття виставки, яка експонуватиметься у Чернігові до 24 червня цього року.

У заході взяли участь заступники голови облдержадміністрації Сергій Сергієнко та Наталія Романова, директор музею сучасного мистецтва «Пласт-Арт», художник-монументаліст, член Національної спілки художників України, заслужений діяч мистецтв України Борис Дєдов, мистецтвознавці, учасники АТО, волонтери та громадськість.


Довідково.

Володимир Слєпченко – член Національної спілки художників України, заслужений діяч мистецтв України, академік Української академії Наук.
Живописець, графік. Працює в різноманітних художніх стилях і жанрах: монументальне мистецтво (мозаїка), акварель і графіка, пейзаж, натюрморт, психологічний портрет, сюжетна філософська картина з елементами символізму і сюрреалізму. Написав 19 фресок в кафедральному соборі св. Йосафата в м. Торонто, Канада. Працює в стилі академічного реалізму і сюрреалізму, винайшов свою персональну техніку художньої творчості.
Персональні виставки експонувалися в багатьох країнах, картини прикрашають музеї Франції, Італії, Німеччини, Польщі, Великобританії, Ізраїлю, Канади, США, Росії і багатьох інших краін світу.

Останні новини Чернігівщини

Леся Карнаух: Надходження до місцевих бюджетів за півріччя зросли на 18,2 % порівняно з минулорічним показником 12:44

До місцевих бюджетів за січень – червень 2025 року надійшло 236,5 млрд грн. Це на 18,2 %, або майже на 36,4 млрд грн більше показника за перше півріччя минулого року.

Головне управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області: можливості дистанційного звернення 12:10

Пенсійний фонд України постійно розширює можливості дистанційної взаємодії з громадянами, забезпечуючи зручний, безпечний і доступний формат отримання послуг – без потреби особистого відвідування сервісного центру.

Псевдобанкір заволодів коштами чернігівця у сумі понад 40 тисяч гривень: поліція застерігає громадян від шахраїв 11:35

Поліцейські закликають мешканців Чернігівщини не передавати стороннім особам жодних відомостей про свої банківські картки та уникати операцій з переказу грошей на невідомі рахунки.

Військовим – харчові продукти, лікарням – медзасоби: в області передали чергову допомогу з Німеччини 10:58

Два провідні медзаклади області та військовослужбовці, які виконують завдання на півночі України, отримали сьогодні гуманітарну допомогу від німецької доброчинної організації «Україна. Допомога. Брайтшайд імені Святого Лаврентія».

Наркобізнес з мільйонними прибутками: на Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу п’ятьох учасників міжрегіональної організованої злочинної групи 10:33

Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу СБУ в Чернігівській області та під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо п’ятьох учасників міжрегіональної організованої злочинної групи, які протягом тривалого часу займалися розповсюдженням наркотичних засобів та психотропних речовин у Чернігівській, Хмельницькій та Чернівецькій областях.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини