У Чернігові відкрито виставку живопису Романа Петрука "Горизонти сучасності"
30 листопада перший заступник голови обласної ради Валентин Мельничук відвідав Музей сучасного мистецтва «Пласт-Арт», де привітав з відкриттям виставки живопису молодого київського художника- монументаліста, члена Національної спілки художників України Романа Петрука.
В експозиції представлено близько сотні живописних творів митця. Захід присвячений 100-річчю Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури (НАОМА), випускником якої є Роман Петрук.
«Горизонти сучасності» Романа Петрука експонуватимуться у Чернігові до 27 грудня цього року.
Довідково. Роман Петрук у 2015 році закінчив з відзнакою Майстерню живопису і храмової культури при Національній академії образотворчого мистецтва і архітектури (керівник — професор Микола Стороженко), член Національної спілки художників України. Молодий митець — лауреат Премії імені М. Г. Дерегуса в галузі образотворчого мистецтва за серію творів "Портрети сучасників" (2016 р.), також нагороджений медаллю "Трудова слава ІІ ст." Міжнародного Академічного Рейтингу "Золота Фортуна", працює в галузі живопису, графіки, монументального та сакрального мистецтва.
Роман Петрук був учасником понад 40 всеукраїнських виставок та пленерів, а його твори зберігаються в Національній академії образотворчого мистецтва і архітектури, приватних та музейних колекціях України і зарубіжжя.
Відділ інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 10:03
Протягом минулої доби зареєстровано 14 небезпечних подій, а саме: 14 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.
16 березня: цей день в Україні і світі 08:17
День 1482 Російська агресія - Day 1482 Russian aggression
На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини 08:57
Поліція завершила досудове розслідування та скерувала до суду обвинувальний акт, щодо 19-річного чернігівця, який підозрюється у вчиненні низки тяжких злочинів.
12 березня: цей день в Україні і світі 08:54
День 1478 Російська агресія - Day 1478 Russian aggression
«Допомога ветеранам – це мій обов’язок і покликання»: Вадим Довгошей, помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики 13:08
Вадим Довгошей пройшов непростий шлях — від добровольця чернігівської територіальної оборони до спецпризначенця поліції, який отримав важке поранення під час оборони держави.