Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 1 квітня, 06:55:21

Визначено номінантів на здобуття обласної премії ім. М.Коцюбинського

08.06.2012   20:10

8 червня за участю заступника голови облдержадміністрації Віктора Тканка відбулося засідання комісії з присудження обласної премії ім. М.Коцюбинського. Щорічно цією премією відзначають авторів літературних, мистецьких та наукових досягнень, пов’язаних з Чернігівщиною.

Ії засновано в 1992 році з метою вшанування пам’яті класика української літератури Михайла Коцюбинського, який тривалий час жив і працював у м. Чернігові, та похований тут. Кожен лауреат премії нагороджується дипломом, пам’ятною медаллю із зображенням Михайла Коцюбинського та грошовою винагородою.

Слід зазначити, що з моменту започаткування цією престижною премією відзначено вже понад 100 митців Чернігівщини і географія премії М.Коцюбинського щороку розширюється. Цьогоріч на розгляд комісії надійшли 22 подання з 11 областей України.

Під час сьогоднішнього засідання комісія обговорила кандидатури та вирішила номінувати на здобуття премії:


у номінації “Поезія”:

Гончаренка Олега Миколайовича, м.Мелітополь, за книгу “Катрени оголошених картин”;

Сороку Петра Івановича, м. Тернопіль, за книгу “Ладан осені”;

Шевченка Станіслава Олексійовича, м. Київ, за книги “Під сузір’ям Пасіки”, “Дім для душі”;

Череп Тетяну Павлівну, м. Київ, за книги “Берег любові”, “Із саду – дві стежини”.


у номінації “Проза”:

Божка Віктора Миколайовича, м.Корюківка, за книгу „Помічений рейс”;

Сердюк Олену Вікторівну, смт.Михайло-Коцюбинське Чернігівської області, за книгу “Грішниця”;

Яворську Ольгу Йосипівну, с.Турьє Львівської області, за книгу “Запізніла осінь”.


у номінації “Народознавство”:

Авторський колектив у складі Курданова Андрія Леонідовича, Доценко Алли Володимирівни, Гаркуші Алли Броніславівни, Васюти Олега Олеговича, Ванжули Олени Миколаївни, м. Чернігів, за науково-популярну книгу “Спас Чернігівський”;

Забарного Олександра Володимировича, м. Ніжин, Чернігівської області, за книгу “Під знаком “білої плями”;

Сосновську Тетяну Вікторівну, м. Київ, за популяризацію творчості П.Тичини і видання 14 книг з творами поета;

Чумак Тетяну Миколаївну і Віталія Федоровича Шевченка, м. Київ, за книгу “Літератори Ічнянщини. 100 імен. 700 відомих ічнянців: митці, науковці, діячі культури”.


у номінації “Театрально-музичне мистецтво”:

Худяшова Романа Володимировича, м. Чернігів, за втілення ідеї “Драматичний простір музею”.


у номінації “Декоративне та образотворче мистецтво”:

Саченко Олену Володимирівну, м. Чернігів, за цикли робіт “Мій Чернігів”, “Шлях душі”.

Лауреатів премії імені Михайла Коцюбинського комісія визначить таємним голосуванням у серпні поточного року.

Останні новини Чернігівщини

Про стан прибирання міста та подальші завдання — за підсумками наради 17:21

На щотижневій загальноміській нараді 31 березня начальник комунального підприємства «Муніципальна варта» Ігор Дєдіков прозвітував про результати інспектування території міста.

Чернігівські самбісти вибороли призові командні місця на всеукраїнському чемпіонаті 16:33

Цими вихідними у Києві відбувся чемпіонат України з бойового самбо серед усіх вікових груп у розділі «Класік».

Поліція Чернігівщини ліквідувала міжнародний канал торгівлі людьми 16:09

Поліцейські затримали 33-річну організаторку міжнародного каналу з вербування і переправлення молодих українок до країн Європи з метою їх сексуальної експлуатації.

Інна Афонченко виборола два «золота» на чемпіонаті України зі стрільби кульової 15:35

З 22 до 28 березня у Київ відбувся чемпіонат України зі стрільби кульової серед осіб із порушеннями слуху.

Вікторія Здор виборола дві нагороди на чемпіонаті України з шахів у Львові 15:14

У Львові завершився чемпіонат України з шахів серед юніорів та юніорок до 20 років.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини