Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 25 червня, 02:43:58

В Чернігові стартував другий Міжнародний літературний фестиваль "Литаври"

19.09.2017   12:37Агенцiя

18 вересня в Чернігівському обласному філармонійному центрі стратував другий Міжнародний фестиваль інтеграції слова в сучасному арт-просторі “Литаври”.

Організаторами заходу є письменниця з Ніжина Тетяна Винник та Громадська організація “Центр новітніх ініціатив та комунікацій”.

Фестиваль переслідує благодійну мету: організатори збирають книги для шкіл і бібліотек.

Учасники фестивалю порадували гостей читанням своїх творів, відомі українські перекладачі намагалися донести характер поетичних шедеврів сусідів з близького і далекого зарубіжжя.

В програмі заходу лунали виступи музичних гуртів “Смоляни”, “Запорізькі тулумбаси” й “Артерія”, а також театр анамації “Малюнки світлом і поезія”.

До присутніх уростого заходу звернулися поважні гості Дмитро Іванов, український поет, Заслужений журналіст України, лауреат престижних літературних премій, Михайло Сидоржевський, український громадський діяч, публіцист, редактор, поет, голова Національної спілки письменників й інші.
 
Загалом в рамках фестивалю планується проведення близько 80-ти літературних заходів з 18 по 22 вересня.

Географія “Литаврів” включає в себе знайомство з іноземною та українською поезією в м.Чернігів, м.Ніжин, смт.Варва, смт.Куликівка, м.Корюківка, смт.Седнів.

“Литаври”, це не просто фестиваль – це дійство, коли слова лунають без кордонів, коли поети, письменники та всі майстри прекрасного розуміють один одного, відчувають силу свого народу і в той же час показують, що у кожного є своя батьківщина, своє покликання…

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 32 нові випадки COVID-19

Виявлено 32 нові випадки COVID-19 17:08

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 24 червня в області зафіксовано 32 нові випадки COVID-19.

У Чернігові створений ще один орган самоорганізації населення

У Чернігові створений ще один орган самоорганізації населення 15:01

Чернігівська міська рада на засіданні 24 червня, відповідно до законодавства, дала дозвіл на створення органу самоорганізації населення (ОСН) «Вуличний комітет по вул. Приміській в м. Чернігові».

До 25-ї річниці Конституції України. Конституційний процес в архівних документах

До 25-ї річниці Конституції України. Конституційний процес в архівних документах 14:58

Напередодні 25-ї річниці Конституції України пропонуємо ознайомитися з копіями архівних документів, присвячених історії прийняття Основного Закону.

Децентралізація та туризм: як громадам використати наявний туристично-рекреаційний потенціал

Децентралізація та туризм: як громадам використати наявний туристично-рекреаційний потенціал 14:54

Така тема дводенного навчання за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації голів та заступників голів територіальних громад, яке сьогодні розпочалося у Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації.

До Регламенту Чернігівської міськради внесені передбачені законодавством зміни щодо голосування в земельних питаннях

До Регламенту Чернігівської міськради внесені передбачені законодавством зміни щодо голосування в земельних питаннях 12:51

На сесійному засіданні Чернігівської міської ради 24 червня першим питанням затверджені зміни до її Регламенту, які пов’язані зі змінами законодавства по земельних питаннях.