Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 24 травня, 11:29:09

Ніжинський "Світич" повернувся з Греції із золотом

21.07.2017   08:15Агенцiя

Молодіжний хор «Світич» Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя на запрошення грецької музичної асоціації «Армоніа» взяв участь у двох хорових заходах — 23-му Міжнародному хоровому конкурсі та 35-му Міжнародному хоровому фестивалі, які проходили на початку липня у грецькому місті Превеза.

Цьогоріч кількість колективів-учасників була найбільшою за всю історію конкурсно-фестивального руху західної Греції. Тридцять європейських хорів прибули з Греції, Данії, Естонії, Кіпру, Латвії, Молдови, Німеччини, Норвегії, Польщі, Румунії, Сербії, Угорщини, України та Чехії. Змагання проводилося у декількох категоріях, серед яких мішані, однорідні, камерні, молодіжні, дитячі хори, а також категорія з довільною програмою.

Хор «Світич» під керівництвом заслужених діячів мистецтва України, професорів Людмили Шумської та Людмили Костенко виборов на 23-му Міжнародному хоровому конкурсі золоту медаль у категорії  «Довільна програма».

У рамках програми 35-го Міжнародного хорового фестивалю молодіжний хор здійснив декілька виступів з програмами української хорової музики та отримав спеціальний приз «За краще виконання православної музики», а також почесний Диплом фестивалю.

«Світич» виступив на заключному концерті конкурсу-фестивалю в числі декількох хорових колективів, які стали переможцями.

 
За інформацією Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

 Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю

Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07

Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.

22 травня: цей день в Україні і світі 08:36

День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression

 У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії

У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22

У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.

За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20

У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини