Два рекорди України зафіксовано в Чернігові на фестивалі романтики і кохання
Відразу два рекорди України зафіксовано в Чернігові під час відкриття масштабного за кількістю заходів фестивалю романтики і кохання “Romantik. Chernihiv. Fest”. Перший – розгортання найбільшого в державі серця з майже 8-ми тисячами освідчень, другий – наймасовіше виконання вальсу.
“Уперше в історії Національного реєстру рекордів України на міському святі одночасно відбулося встановлення відразу двох рекордів”, – оголосив зі сцени спеціально запрошений до Чернігова експерт реєстру Владислав Рєзніков. За його словами, 435 пар виконали вальс, жодного разу не збившись.
Відкрився “Romantik. Chernihiv. Fest” у п’ятницю надвечір на Красній площі обласного центру. Після дефіле оркестрів та виступу танцювальних колективів городянам та гостям міста презентували величезне синьо-жовте серце розміром 13х14,5 м. Його зшили з 32 сегментів, на яких упродовж трьох місяців освідчення у коханні та добрі побажання залишали жителі та гості міста, а також друзі із зарубіжних міст-побратимів.
Наймасовіший вальс у єдиній композиції на площі танцювали учні загальноосвітніх шкіл, студенти чернігівських вишів та вихованці хореографічних студій. На прохання міського голови Олександра Соколова, танець вони виконали “на біс”.
У суботу програма фесту передбачає встановлення третього рекорду України – проведення найбільшого параду весільних кортежів і наречених.
Загалом “Romantik. Chernihiv. Fest” складається з майже 20-ти заходів. Серед них – фотовиставка на романтичну тематику, ярмарок весільної атрибутики, запуск повітряної кулі з найромантичнішою парою міста, чемпіонат з фітнесу, ді-джей-парад, концерти.
ФОТОрепортаж можна переглянути тут
Останні новини Чернігівщини
ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень 12:01
Захист державного майна та природних ресурсів є одним із пріоритетів роботи Державного бюро розслідувань. Незаконна вирубка лісу завдає прямої шкоди бюджету й довкіллю, тому кожен такий факт отримує принципову правову оцінку.
Катерина Богатирьова здобула бронзу на Austria Open 2026 з тхеквондо 11:49
Нещодавно у австрійському місті Інсбрук відбулись міжнародні рейтингові змагання з олімпійського тхеквондо Austria Open 2026(G1) у яких взяли участь понад 1600 спортсменів з 35 країн світу.
Ворог намагається завербувати українців для реєстрації російських терміналів Starlink. СБУ застерігає: за це передбачена кримінальна відповідальність 11:45
Служба безпеки України активно протидіє спробам рф завербувати українців для незаконної реєстрації систем Starlink.
Поліція Чернігівщини перекрила два канали збуту наркотиків та психотропних речовин 11:43
У рамках масштабної Всеукраїнської спецоперації Нацполіції «Рубікон» поліцейські припинили діяльність двох каналів збуту наркотиків та психотропів на Чернігівщині. Наркоділків затримано у процесуальному порядку. Поліція вилучила розфасовані партії наркотиків та психотропних речовин.
У профтесі в Куликівці відремонтували укриття та перейшли на очне навчання 11:41
У Куликівському професійному аграрному ліцеї провели офіційне відкриття оновленого сховища. Проєкт реалізували спільними зусиллями Латвії, Бельгії, Шотландії і Канади під керівництвом ГО «Всеукраїнська ліга українських жінок».