Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 8 травня, 14:05:23

У Чернігові організували тур: "Європа за одну годину"

24.05.2012   17:18Агенцiя

В рамках святкування Дня Європи в Чернігові відбулися дві непересічні події, що стали ще однією цеглинкою в підмурках європейського поступу України.

Мистецький загал міста та вся громадськість мали змогу поринути у прекрасний світ музики разом з мистецьким проектом “Україна європейська”, що представив у філармонійному центрі Чернігова два концерти з циклу “Андрій Розумовський та Людвіг Ван Бетховен”. Була виконана музика європейських композиторів, творчість яких була тісно пов’язана з Україною.

А минулої суботи в міському парку культури та відпочинку в рамках відзначення Дня Європи відбувся Четвертий відкритий міський Фестиваль країн Європи, що зібрав у своєму колі євроклуби 33 шкіл міста та області. Завдяки підтримці з боку Чернігівського міського голови Олександра Соколова, відділу у справах сім’ї та молоді Чернігівської міської ради, управління освіти Чернігівської міської ради, управління стратегічного розвитку міста та туризму Чернігівської міської ради, управління культури Чернігівської міської ради, управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Чернігівської ОДА, фестиваль пройшов яскраво та насичено.

Темою цьогорічного Фестивалю було обрано “Євро-2012”. Учасники Фестивалю представляли експозиції, що представляли футбольні традиції країн Європи, національний одяг, кухню (до речі, страви були прикрашені у стилі “Євро-2012”), традиції та культуру країн Європи. Під час Фестивалю також відбулася презентація творчих виступів представників шкільних євроклубів.

За словами організаторів, Фестиваль “це великий заряд позитивної енергії, спілкування та можливість показати себе та побачити інших”.

Усі учасники Фестивалю отримали дипломи від організаторів та подарунки від ТОВ “Віват Дистрибуція”, а переможці в номінаціях: краща експозиція, краща страва, кращий малюнок та краща група підтримки були відзначені грамотами та цінними призами.

За словами відвідувачів Фестивалю, мешканців Чернігова, вони “отримали масу позитивної енергії та гарного настрою”. Фестиваль не залишив байдужим жодного відвідувача – адже де ще можна було за одну годину обійти всі країни Європи, скуштувати національні страви, послухати та побачити національні пісні та танці.

За інформацією управління культури міської ради

Останні новини Чернігівщини

ABInBevEfes Україна підбила підсумки першого кварталу 2021 року

ABInBevEfes Україна підбила підсумки першого кварталу 2021 року 14:03

Компанія ABInBevEfes Україна, створена в результаті об’єднання одного із найбільших в світі виробника пива Anheuser-Busch InBev (AB InBev) і регіональної пивоварної компанії з виробництва напоїв з провідними позиціями Anadolu Efes, підбила підсумки роботи за перший квартал 2021 року.

На Чернігівщині відзначають День пам’яті та примирення

На Чернігівщині відзначають День пам’яті та примирення 13:37

День пам’яті та примирення та День перемоги нагадують всьому світу про страшну катастрофу і є застереженням, що не можна розв’язувати складні міжнародні проблеми збройним шляхом, ультиматумами, агресією, анексією.

Відверта розмова про патріотизм і псевдопатріотизм

Відверта розмова про патріотизм і псевдопатріотизм 13:21

5 травня у Чернігові в офісі регіонального представництва Українського інституту національної пам’яті в області проведено онлайн-круглий стіл на тему «За що воюють українці, або анатомія патріотизму».

Ніжин: за кошти міського бюджету придбали новий сучасний ультразвуковий апарат

Ніжин: за кошти міського бюджету придбали новий сучасний ультразвуковий апарат 13:08

7 травня міський голова Олександр Кодола з робочим візитом відвідали пологовий будинок.

Владислав Атрошенко зустрівся з ветеранами з нагоди 76-ої річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Владислав Атрошенко зустрівся з ветеранами з нагоди 76-ої річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 12:55

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко напередодні Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у міській раді зустрівся з ветеранським активом міста.