Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 7 травня, 00:55:59

"Правий берег Десни" - нова газета Сіверщини

22.05.2012   19:31Агенцiя

10 травня з'явилося на світ перше число нової обласної газети "Правий берег Десни" на 8 сторінках. Засновником та видавцем цієї інформаційно-аналітичної газети є відомий краєзнавець і громадський діяч Борис Домоцький з міста Новгород-Сіверського.

Борис Степанович, який невдовзі відзначатиме піввіковий ювілей, багато років вчителював: працював директором Биринської середньої школи (1985-1995), вчителем історії Новгород-Сіверської ЗОШ № 2 (1996-2010). У 1998 році став одним із засновників та незмінним головою Новгород-Сіверської районної організації Української народної партії. З 2002 року втретє поспіль є депутатом районної ради від УНП. В його творчому доробку книжки "Подорож Новгород-Сіверським Подесенням. Краєзнавчі етюди.

Частина 1" (2009) та "Новгород-Сіверський - європейське місто" (2012).
Як зазначає редактор нового видання газета "не розрахована на здобуття прихильності через одіозно-сенсаційні публікації, чорний піар чи заманливу "жовтизну", а тому вже на старті ми пристаємо до "правого берега", який і визначатиме суть редакційної політики видання".

Ось на підтвердження цього деякі заголовки матеріалів першого числа газети: "Суд: шанування воїнів УПА є законним…", "Вільне козацтво із Новгород-Сіверського", "Бережи нас, Богуне !", "Про пам'ять без імен та прізвищ…", "Чому міліють молочні ріки", "Слухалось на колегії, або економіка поглядом стороннього", "Першотравень у кепках кольору крові","Ми обираємо футбол".

Борис Домоцький впевнений, що "саме життя кличе виходити разом з читачем на правильну дорогу і йти прямо, берегом правди, об'активності до повернення довіри української громади до цих чеснот. Для творчого наповнення цієї дороги відшукуватимемо виразні приклади з нашої легендарної історії, з високих зразків успадкованих досягненнях культури, зі стійкої та позитивної аури духовності Чернігово-Сіверського краю".


Сергій Соломаха

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 25 нових випадків COVID-19

Виявлено 25 нових випадків COVID-19 17:45

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 6 травня в області зафіксовано 25 нових випадків COVID-19.

Національний заповідник

Національний заповідник "Чернігів стародавній" відновлює екскурсійну діяльність 17:10

З 6 травня відновлюється екскурсійна діяльність на всіх музейних об’єктах Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній» (у Колегіумі, Борисоглібському соборі, Антонієвих печерах).

Стан виплати заробітної плати працівникам Чернігівської області. ДОВІДКА

Стан виплати заробітної плати працівникам Чернігівської області. ДОВІДКА 16:36

Заборгованість із виплати заробітної плати працівникам підприємств, установ та організацій Чернігівської області на 1 квітня 2021 року становила 10,7 млн.грн.

У Чернігові міський пасажирський транспорт відновлює роботу у звичайному режимі

У Чернігові міський пасажирський транспорт відновлює роботу у звичайному режимі 13:54

У Чернігові відсьогодні відновлюється робота міського пасажирського транспорту у звичайному режимі. Відповідне рішення прийняте на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 6 травня.

Корюківка: рятувальники ліквідували пожежу деревообробного цеху

Корюківка: рятувальники ліквідували пожежу деревообробного цеху 13:08

6 травня о 01:36 до Служби порятунку "101" у м. Коріківка надійшло повідомлення про пожежу будівлі деревообробного цеху ТОВ "Ванесса", що у районному центрі.