Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 12 червня, 20:26:55

Своєчасно сплачені податки – це гарантія стабільності та благополуччя держави…

22.05.2012   14:42Агенцiя

Своєчасно сплачені податки – це гарантія стабільності та благополуччя держави. Шкода, але не всі платники податків дотримуються норм чинного законодавства щодо своєчасності сплати податків. Тому обов’язком органів державної податкової служби є стягнення несвоєчасно сплачених податкових зобов’язань (податкового боргу) з метою забезпечення суспільних інтересів.

Відділом погашення податкового боргу ДПІ у м. Чернігові з початку року забезпечено надходження коштів до зведеного бюджету у рахунок погашення податкового боргу на суму 12,7 млн. грн., до державного бюджету 10,6 млн. грн., до місцевого бюджету 2,1 млн. грн.

Списано безнадійного податкового боргу 4,4 млн. грн., у т.ч. у результаті визнання боржника банкрутом (недостатність активів) 4,2 млн. грн. Описано майна на суму 2,3 млн. грн. у поточному році. Встановлено факт відчудження заставного майна, нараховано штраф у розмірі вартості відчудженого майна 78,7 тис.грн., по факту відкрито кримінальну справу щодо дій посадових осіб підприємства.

У 2012 році надходження за рахунок звернення стягнення на майно у судовому порядку становили 272,2 тис. грн. Податківці міста і надалі будуть спрямовувати свої зусилля на забезпечення у повному обсязі податкових надходжень до бюджетів усіх рівнів, дотримуючись принципу рівності всіх суб‘єктів оподаткування перед законом.


Валентина Друцька, ДПІ у м. Чернігові ДПС

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові презентували поетичну збірку та виставку картин Оксани Рудич 11:56

У Чернігові відбулася презентація нової поетичної збірки "Трансформація" та виставки живопису чернігівки Оксани Рудич, яка є психхологинею у Збройних силах України.

Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру

Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру 09:48

Цієї ночі ворог масовано атакував селище Михайло-Коцюбинське – 4 вибухи.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:39

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

Обирати майбутнє свідомо: у Чернігові відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи 09:03

У Чернігові 11 червня відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи у Чернігівській міській територіальній громаді. Захід об’єднав усіх учасників профорієнтаційного процесу міста: представників освітянської спільноти, учнів та учениць, місцевого бізнесу, партнерських організацій і влади.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини