Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 7 травня, 00:15:57

Своєчасно сплачені податки – це гарантія стабільності та благополуччя держави…

22.05.2012   14:42Агенцiя

Своєчасно сплачені податки – це гарантія стабільності та благополуччя держави. Шкода, але не всі платники податків дотримуються норм чинного законодавства щодо своєчасності сплати податків. Тому обов’язком органів державної податкової служби є стягнення несвоєчасно сплачених податкових зобов’язань (податкового боргу) з метою забезпечення суспільних інтересів.

Відділом погашення податкового боргу ДПІ у м. Чернігові з початку року забезпечено надходження коштів до зведеного бюджету у рахунок погашення податкового боргу на суму 12,7 млн. грн., до державного бюджету 10,6 млн. грн., до місцевого бюджету 2,1 млн. грн.

Списано безнадійного податкового боргу 4,4 млн. грн., у т.ч. у результаті визнання боржника банкрутом (недостатність активів) 4,2 млн. грн. Описано майна на суму 2,3 млн. грн. у поточному році. Встановлено факт відчудження заставного майна, нараховано штраф у розмірі вартості відчудженого майна 78,7 тис.грн., по факту відкрито кримінальну справу щодо дій посадових осіб підприємства.

У 2012 році надходження за рахунок звернення стягнення на майно у судовому порядку становили 272,2 тис. грн. Податківці міста і надалі будуть спрямовувати свої зусилля на забезпечення у повному обсязі податкових надходжень до бюджетів усіх рівнів, дотримуючись принципу рівності всіх суб‘єктів оподаткування перед законом.


Валентина Друцька, ДПІ у м. Чернігові ДПС

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 25 нових випадків COVID-19

Виявлено 25 нових випадків COVID-19 17:45

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 6 травня в області зафіксовано 25 нових випадків COVID-19.

Національний заповідник

Національний заповідник "Чернігів стародавній" відновлює екскурсійну діяльність 17:10

З 6 травня відновлюється екскурсійна діяльність на всіх музейних об’єктах Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній» (у Колегіумі, Борисоглібському соборі, Антонієвих печерах).

Стан виплати заробітної плати працівникам Чернігівської області. ДОВІДКА

Стан виплати заробітної плати працівникам Чернігівської області. ДОВІДКА 16:36

Заборгованість із виплати заробітної плати працівникам підприємств, установ та організацій Чернігівської області на 1 квітня 2021 року становила 10,7 млн.грн.

У Чернігові міський пасажирський транспорт відновлює роботу у звичайному режимі

У Чернігові міський пасажирський транспорт відновлює роботу у звичайному режимі 13:54

У Чернігові відсьогодні відновлюється робота міського пасажирського транспорту у звичайному режимі. Відповідне рішення прийняте на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 6 травня.

Корюківка: рятувальники ліквідували пожежу деревообробного цеху

Корюківка: рятувальники ліквідували пожежу деревообробного цеху 13:08

6 травня о 01:36 до Служби порятунку "101" у м. Коріківка надійшло повідомлення про пожежу будівлі деревообробного цеху ТОВ "Ванесса", що у районному центрі.