Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 17 грудня, 02:58:32

У музеї-заповіднику М.Коцюбинського відкрилася виставка до Дня пам’яті та примирення

04.05.2017   09:56Агенцiя

4 травня в Чернігівському літературно-меморіальному музеї-заповіднику М.Коцюбинського відкрилася виставка бібліотечних матеріалів «Очима тих, що бачили війну» з нагоди Дня пам’яті та примирення, присвяченого пам’яті жертв Другої Світової війни.

Історія нашого народу знає чимало імен незламних духом героїв, що не шкодували себе і свого життя в боротьбі за державність України, за мирне небо над головою, за краще життя простих українців. І в травні ми увічнюємо подвиг українського народу і пам’ять про тих воїнів, що полягли на полі бою під час Другої світової війни, ми вшановуємо борців проти нацизму і висловлюємо особливу подяку ветеранам війни за їх стійкість і мужність.

В експозиції чільне місце відведене художнім творам, присвяченим подіям Другої світової війни, у яких відбито біль і стражданням тих, хто пройшов крізь пекло воєнних подій і бачив всі жахи війни на власні очі. Представлені праці дослідників, присвячені висвітленню історії України періоду 1941–1945 років та аналізу внеску нашого народу в перемогу над нацизмом; офіційні документи та свідчення очевидців.

Виставка триватиме до 14 травня.

Довідки за телефонами: (04622) 4-10-03, 4-43-26.

Адреса музею: м. Чернігів, вул. Коцюбинського, 3.

Останні новини Чернігівщини

Місцеві бюджети Чернігівщини у січні-листопаді поточного року поповнились на 10 мільярдів гривень податків та зборів 12:37

Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-листопад 2025 року надійшло 10 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 1,4 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:06

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 3 особи постраждали.

Виставка картин «Герої серед нас» 10:04

У Чернігівській ОУНБ імені Софії та Олександра Русових експонується виставка картин «Герої серед нас» української мисткині, членкині Національної спілки художників України Тетяни Сосуліної (у дівоцтві – Байда-Усенко).

Дружина ветерана отримала грант від держави та відкрила у Чернігові магазин DUNA 10:01

Відомий український бренд DUNA тепер у Чернігові. Фірмовий магазин цієї торгівельної мережі нещодавно відкрила у самому центрі міста дружина ветерана Юлія Богорад.

На Чернігівщині росіяни вдарили безпілотниками по місту Городня 09:54

Сьогодні вдень російська армія завдала ударів по місту Городня Чернігівського району.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини