"Відлуння" знов у Чернігові! ФОТОрепортаж
22 квітня 2017 року на головній сцені області відкрився Міжнародний театральний фестиваль моновистав «Чернігівське відлуння», започаткований минулого року в Чернігівському академічному облмуздрамтеатрі імені Т.Г.Шевченка.
До цьогорічної фестивальної програми включено дев’ять різножанрових моновистав у виконанні яскравих, талановитих акторів з Білорусі, Вірменії, Литви, Молдови, Німеччини, Польщі, Румунії, України, Хорватії.
Право розпочати програму фестивалю «Чернігівське відлуння» було надано керівникові Хмельницького монотеатру «КУТ», народному артисту України Володимиру Смотрителю, який репрезентував свою авторську роботу – моновиставу «Прокляті роки», вибудувану з поетичних рядків українських поетів, репресованих у 20-ті, 30-ті, 80-ті роки ХХ століття. Музичне і світлове оформлення, авторська пісня, задіяна сценографія та пластика своїм потужним впливом, тримаючи упродовж всієї вистави глядачів у напрузі, справили на них глибоке враження. Герой вистави, проголошуючи: «Невже історія нас вчить тому, що вона нас не вчить нічому?», спонукає сучасників до роздумів над власною громадянською позицією, до вшанування пам’яті тих, хто віддав життя у боротьбі за вільну Україну.
Схвильовані глядачі, стоячи, гучними оплесками дякували акторові під час вручення йому диплому учасника Міжнародного театрального фестивалю моновистав «Чернігівське відлуння» – 2017.
Раїса Міненко, керівник літературно-драматургічної частини театру
ФОТОрепортаж Мар’яни Харді
Останні новини Чернігівщини
Поліція Чернігівщини затримала двох озброєних зловмисників, які вчинили розбійний напад на ветерана ЗСУ 14:47
Двоє мешканців Корюківщини озброївшись зв'язали та побили ветерана, щоб заволодіти його коштами у сумі 270 тисяч гривень.
Своєчасна діагностика та безперервне лікування – запорука ефективності в боротьбі з туберкульозом 14:14
Сьогодні, у Всесвітній день боротьби з туберкульозом, про протидію та запобігання цьому захворюванню говорили на брифінгу в медіацентрі Чернігівської ОВА.
У Чернігові відбулася координаційна зустріч з питань протидії сексуальному насильству, пов’язаному з конфліктом 13:43
Днями в області працюють представники низки агенцій ООН, щоб скоординувати роботу у сфері запобігання та реагування на сексуальне насильство, пов’язане з конфліктом (СНПК).
У Ніжині слідчі поліції скерували до суду обвинувальний акт щодо водія, який спричинив смертельну ДТП 13:17
Слідчі відділу розслідування злочинів у сфері транспорту слідчого управління Чернігівської області завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт стосовно 46-річного чоловіка, який здійснив наїзд на двох жінок-пішоходів на пішохідному переході в Ніжині.
Чернігівська політехніка – серед 10 українських університетів, які готуватимуть фахівців із безбар’єрності 12:46
Міністерство розвитку громад та територій затвердило освітні програми підвищення кваліфікації для фахівців із безбар’єрності, які розробили 10 українських університетів.























