Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 8 травня, 07:57:10

Циркове мистецтво на Чернігівщині є!

16.05.2012   07:26Агенцiя

Від скоморохів доби Київської Русі – до сучасних акробатів, еквілібристів та ілюзіоністів. Мистецтво цирку з’явилося на території України ще в 11 сторіччі і з того часу завойовує серця мільйонів прихильників. Нове джерело радощів та сміху на цьому тижні почало бити ключем у Менському районі. Саме тут вперше на Чернігівщині проходив Відкритий мандрівний фестиваль-конкурс циркового мистецтва “Сіверська феєрія”.

Сьогодні на Чернігівщині існує більше десятка дитячих циркових колективів, в яких діти, починаючи з 4-5 років, оволодівають азами акробатики, гімнастики, еквілібристики, жонглювання. Батьки і діти обирають саме цей вид мистецтва не випадково: цирк – радість та сміх, веселощі та гарний настрій, одним словом – свято. В цьому році за сприяння обласної державної адміністрації на Чернігівщині з’явилося нове свято під назвою “Сіверська феєрія.”

Фестиваль “Сіверська феєрія” – мандруючий. Вперше він проведений у Менському районі і для цього є вагомі причини. Макошинська “Юність”, а згодом і Менська “Фієста” стали візитівкою Чернігівщини. Ці діти представляють нашу область по всій Україні і закордоном.

В першому на Чернігівщині фестивалі-конкурсі циркового мистецтва також брали участь Чернігівські дитячі колективи “Тріумф”, “Скоморохи”, “Менестрелі”, Щорська “Світлана”, Носівський “Кол Арт”. До нас завітали і численні гості – аматорські циркові колективи з Харкова, Полтави, Сум, Брянська та Гомеля. Організатори заходу не виключають, що вже в наступному році фестиваль стане Міжнародним і коло учасників значно розшириться.

Протягом трьох днів проходила конкурсна фестивальна програма. Діти хвилювалися і намагалися показати журі все чого навчилися, а глядачам подарувати радість та свято.

http://chodtrk.com.ua/?p=3688

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 144 нових випадки COVID-19

Виявлено 144 нових випадки COVID-19 18:07

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 7 травня в області зафіксовано 144 нових випадки COVID-19.

СБУ припинила діяльність злочинців, які займалися рекетом на Київщині і Чернігівщині

СБУ припинила діяльність злочинців, які займалися рекетом на Київщині і Чернігівщині 14:41

Служба безпеки України припинила діяльність міжрегіонального злочинного угруповання, учасники якого причетні до скоєння тяжких злочинів.

У Чернігові продовжують звільняти двори від незаконних гаражів та інших тимчасових споруд

У Чернігові продовжують звільняти двори від незаконних гаражів та інших тимчасових споруд 14:27

Рішенням виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 6 травня визначений черговий перелік незаконно розміщених тимчасових споруд, які підлягають демонтажу.

Обсяги реалізованої продукції промисловості в січні–березні. ДОВІДКА

Обсяги реалізованої продукції промисловості в січні–березні. ДОВІДКА 12:20

Підприємства області в січні–березні 2021 р. реалізували промислової продукції (товарів, послуг) на 9 млрд.грн.

Чернігів: видання Інституту національної пам’яті передані на Донбас

Чернігів: видання Інституту національної пам’яті передані на Донбас 12:12

5 травня у Чернігові в офісі регіонального представництва Українського інституту національної пам’яті в області передано чергову добірку видань Інституту нацпам’яті Юрію Косенку, голові правління громадської організації «Українська Ініціатива», для закладів культури та освіти Луганської і Донецької областей.