Державний архів вшанував пам'ять Героїв Небесної Сотні фотодокументальною виставкою
В Державному архіві Чернігівської області розпочато експонування фотодокументальної виставки «До Дня вшанування учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні».
Подібний захід проводиться не вперше. Особливість цьогорічної експозиції у тому, що вона розширена, доповнена фотографіями та особистими спогадами учасників тих буремних подій.
До заходу долучились і безпосередні учасники Євромайдану, і учні чернігівських шкіл.
Заступник директора Державного архіву області Наталія Лобанова та учасник подій на Майдані Олександр Ясенчук розповіли школярам про героїчну боротьбу українського народу, який постав на захист власних цінностей, прав і свобод та європейського вибору України.
Останні новини Чернігівщини
Заклади освіти області отримали генератори від польського Урядового агентства стратегічних резервів 09:37
Одинадцять генераторів різної потужності (від 15 до 27 кВт) передали сьогодні для потреб закладів освіти Крутівської, Бахмацької, Кіптівської та Сосницької громад, Прилуцького гуманітарно-педагогічного фахового коледжу імені Івана Франка, Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, а також Державного архіву Чернігівської області.
На Чернігівщині працює шість Центрів ментального здоров’я 17:46
Повномасштабна війна в Україні значно підвищила потребу в якісній підтримці психічного здоров’я.
Material TechStartUp: інноваційна платформа для розвитку майбутніх лідерів 17:14
Конкурс Material TechStartUp став знаковою подією, що підтвердила високий потенціал української учнівської молоді у сфері інноваційних технологій та матеріалознавства.
Патрульні оперативно затримали чоловіка, ймовірно, причетного до хуліганства 16:42
Сьогодні опівночі на лінію 102 надійшло повідомлення про те, що біля одного з магазинів на проспекті Миру чоловік із ножем кидається на людей. На місце одразу направили екіпаж патрульних.
Пошкодження майна в громадському транспорті: звернення до пасажирів 16:09
Шановні громадяни — користувачі громадського транспорту!