Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 червня, 14:02:46

Органи місцевого самоврядування тримають на контролі вирішення нагальних проблем театральної галузі

16.02.2017   10:26Агенцiя

Таку думку заступник голови обласної ради Арсен Дідур висловив під час відвідування Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру імені Тараса Шевченка.

Театр – це така кафедра, з якої можна багато сказати світу добра. Вислів, якій належить Миколі Гоголю, влучно передає важливість театрального мистецтва, основне завдання якого – не лише розважати, але й виховувати та формувати естетичні смаки.

Обласний академічний український музично-драматичний театр імені Тараса Шевченка – яскравий приклад плідної роботи та цікавих творчих знахідок.

Зараз у ньому тривають ремонтні роботи для підвищення комфортності відвідувачів. Омолоджується склад акторів, зростає кількість перемог та відзнак у різноманітних театральних конкурсах, продовжується пошук нових ідей.

Під час розмови з директором закладу Сергієм Мойсієнком та художнім керівником – головним режисером театру Андрієм Бакіровим Арсен Дідур наголосив, що органи місцевого самоврядування триматимуть на контролі реалізацію ініціатив театру та вирішення основних проблем театральної галузі.

Останні новини Чернігівщини

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.