"Смоляночки" з Чернігівщини підтримують військових у зоні АТО
У колективі Чернігівської митниці ДФС чимало творчих особистостей. Одна з них – Оксана Маліна, яка працює в управлінні адміністрування митних платежів. Колеги характеризують Оксану не тільки як фахового молодого спеціаліста, а й як турботливу маму двох дітей, творчу та небайдужу особистість.

Вже двічі у складі молодіжно-танцювального колективу «Смоляночки» дівчина їздила з концертами до зони проведення Антитерористичної операції. Творчий колектив складається з танцювальної групи та вокального ансамблю «Смоляни» (с. Комарівка, Борзнянського р-ну). Оксана зізнається, що українські військові завжди дуже щиро і з великою вдячністю зустрічають їх колектив, порівнюючи свої відчуття після концертів з теплом сонячних променів. Географія виступів у неспокійному регіоні доволі широка: у січні цього року дівчата виступали перед військовими, що базуються неподалік Авдіївки, трохи раніше - у Сартані.
За словами Оксани, першою її поїздкою керувала проста людська цікавість: «Як воно там?». З другою з’явилося задоволення: «Коли дивишся на усміхнені обличчя солдат, які прийшли на наш концерт, то розумієш, що ми змогли відволікти їх від холодних окопів, казарм і втрат... Хоч на годину, хоч на півгодини!!! Але змогли! Адже їх очі сяють, руки не перестають плескати, а губи – підспівувати». За словами бійців, такі теплі хвилини їм вкрай необхідні: вони душею поринають у це тепло людяності та переконуються, що вони потрібні тим, хто живе мирним життям.
Оксана розповідає, що у січневу поїздку в АТО після першого ж концерту до них підійшов симпатичний чоловік, який представився прапорщиком Віктором Залевським. Дуже дякував за концерт, а вже через два дні написав вірш, який присвятив колективу. Відтепер акторів та військових пов’язує промінь доброти. І ті й інші з нетерпінням чекають майбутніх зустрічей, які привносять радість у суворі армійські будні.
Відділ організації роботи ГУ ДФС у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини

Прокуратура повертає у власність громади гідроспоруди на Коропщині 08:19
З метою захисту інтересів територіальної громади, прокуратура звернулася до суду з заявами про передачу чотирьох гідротехнічних споруд, площею понад 20 тис. м2, у комунальну власність.
Чернігівська обласна дитяча лікарня отримала сучасний ультразвуковий сканер від благодійників 08:16
Завдяки Благодійній організації La Chaine de l'Espoir Чернігівська обласна дитяча лікарня поповнилась сучасним ультразвуковим сканером експертного класу з кардіонахилом.
Продовжила справу загиблого чоловіка: до лав поліції Чернігівщини доєдналася дружина Героя-захисника Чернігова Дарина Христенок 08:13
Начальник поліції Чернігівщини Іван Іщенко привітав у лавах поліції Чернігівщини Дарину Христенок, дружину полеглого Героя Олексія Христенка, який загинув у 2022 році під час оборони Чернігова від російських загарбників.
Бронза світового рівня: Данило Жасан — призер чемпіонату світу з боксу-2025 у Ліверпулі 08:10
З 4 по 14 вересня у місті Ліверпуль (Велика Британія) проходить чемпіонат світу з боксу World Boxing Championship 2025, який об’єднав 540 найсильніших спортсменів із 66 країн світу.