Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 25 вересня, 18:47:26

Графіка – аристократизм мистецтва. ВІДЕО

03.02.2017   12:24Агенцiя

Унікальна за своїм представництвом виставка графічних робіт чернігівських художників відкрилася у Чернігові

Більше 80 творів, виконаних в різних техніках, підтверджують надзвичайно високий рівень професіоналізму наших майстрів. Досвідчені метри і молоде покоління представили свої твори на суд глядачів.
 
Графіку вважають аристократизмом мистецтва. А серед чернігівських художників такі «аристократи» є, і більш того, їх роботи знані і шановані.
Олексій Какало, художник: «Роботи якісь світлі, багато нових робіт. Ну, графічна школа в Чернігові вважається достойною, я б сказав. В Києві на всеукраїнських виставках роботи проходять добре, всіх беруть підряд».
 
Графіка включає в себе велику кількість технік: малюнок, пастель, акварель, вугілля, робота з папером. І вимагає належного оформлення, як кажуть, 50 відсотків успіху залежить саме від нього.

Оксана Корнієнко, член обласного осередку Національної спілки художників України: «Это более хрупкое искусство, более камерное, интимное. Требует большой подготовки, требует большой экспозиции. Допустим, вы не выставите лист акварели или лист пастели просто так. Всегда это оформление, которое сопряжено и с финансовыми затратами, и с какими-то трудностями другого плана. В общем, есть свои нюансы».

Василь Михайлюк, художник: «Оскільки  я працюю викладачем, мій досвід полягає в академічному малюнку, академічному живопису. Це основа, я вважаю, не лише в графічному мистецтві, а й в усьому мистецтві. Звичайно, я розумію, що вищий рівень – це роботи більше стилізовані, більше абстрактні, но для цього, звичайно, треба мати час, щоб створити такі роботи. А поки  працюємо  так, як працюємо».


 
Шість робіт Лілії Ібрагімової вперше презентуються саме на цій виставці. Чотири з них – це спогади про Крим.

Лілія Ібрагімова, художниця: «Я мрію про Крим, коли він буде дуже розвинений, знаєте, не тільки в сенсі сервісу, а в сенсі духу такого, мені б дуже цього хотілося, бо там багато дуже гарних людей, я багато з ким товаришую – з художниками, митцями, акторами, ну, просто з людьми».
 
Варто відвідати виставку і подивитися на роботи Віктора Трубчанінова, Олени Саченко, Василя Юдіна, Євгена Кріпа, які приємно здивують глядача.

Сівер-центр

Останні новини Чернігівщини

Що випускали підприємства машинобудівної галузі Чернігівщини

Що випускали підприємства машинобудівної галузі Чернігівщини 11:30

На підприємствах машинобудування зайнято понад 3 тис. осіб, що становить 10% від усіх зайнятих у промисловості області.

Урочиста церемонія Посвяти першокурсників у студенти Академії Державної пенітенціарної служби 11:10

Цьогоріч до факультету заочного і контрактного навчання зараховано 179 здобувачів вищої освіти, з них сьогодні 103 студентські квитки було вручено студентам денної форми навчання, освітнього рівня бакалавр за спеціальностями «Право», «Психологія», «Правоохоронна діяльність».

На ділянці ремонту дороги Т-25-19 Холми - Авдіївка укладений фінішний шар нового покриття 11:16

Дорога Т-25-19 - це маршрут, який з'єднує новоутворені Корюківський та Новгород-Сіверський райони Чернігівської області.

У бібліотеці ім. М. Коцюбинського відбулося урочисте закриття проєкту «АртБліндаж» 11:00

Соціально-мистецький проєкт «АртБліндаж» реалізувався громадською організацією ветеранів «Спілка 13 БТРО» спільно з Чернігівською міською комунальною Централізованою бібліотечною системою.

Поблизу Чернігова поліцейські затримали вантажівку, водій якої залишив місце ДТП 10:40

Група реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління поліції зупинила вантажний автомобіль з явними механічними пошкодженнями за півсотні кілометрів від місця автопригоди з потерпілими, скоєної на території Сновської громади.