Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 8 травня, 07:14:20

Акція "Від серця до серця" пройшла у Чернігові

08.05.2012   14:29Агенцiя

Благодійність – це слово асоціюється з допомогою, з добрим серцем, з безкорисністю, з турботою про інших. Так, кожен із нас хоча б раз у житті відчував себе благодійником та допомагав іншим.

Сьому Всеукраїнську благодійну акцію “Серце до серця” в Чернігівській області та в Чернігові підтримали обласна державна адміністрація та міський голова Олександр Соколов, управління у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації, Чернігівський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, управління освіти облдержадміністрації та Чернігівської міської ради, відділ у справах сім’ї та молоді Чернігівської міської ради, обласний палац дітей та юнацтва, професійно-технічні, вищі навчальні заклади, громадські організації, підприємства, установи та мешканці міста.

Активну підготовку до організації та проведення акції в нашому місті здійснили волонтери та регіональний представник фонду в Чернігівській області Ольга Кукуюк. На зборах волонтерів 3 травня обговорювали різні питання щодо роботи на вулицях міста, проведення флешмобу та концерту, запуск небесних ліхтариків 6 травня.

Загалом близько 500 волонтерів в області та місті Чернігові були задіяні в заході. “Це безцінний досвід у роботі з людьми. Знання, здобуті під час спілкування, знадобляться у подальшому житті”, – переконані учасники.

5 травня близько 100 волонтерів міста зібралися в штабі Всеукраїнської благодійної акції “Серце до серця”. Отримавши ідентифікатори, скриньки, сердечка – наліпки, молодь, налаштована на добрі справи, розійшлася містом збирати кошти для придбання медичного обладнання для дітей, хворих на цукровий діабет.

Координатори акції в Чернігівській області вдячні волонтерам – студентам вищих навчальних закладів: Чернігівського державного інституту економіки і управління, Чернігівського державного технологічного університету, Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г. Шевченка, учням загальноосвітніх навчальних закладів та всім небайдужим жителям нашого міста, хто долучився до цієї акції.

Вперше в м. Чернігові на підтримку акції було проведено флешмоб, святковий концерт та запуск небесних ліхтариків. 5 та 6 травня міський Парк культури та відпочинку був наповнений серцями: “серце добра” створили із волонтерів та всіх бажаючих чернігівців, у нічне небо піднялися червоні ліхтарики добра, любові та надії.

“Один підпис може змінити чиєсь життя. Один лист може повернути надію. Один голос може бути почутим на іншому кінці світу, а одна гривня може врятувати життя”, – ось головні ідеї акції “Серце до серця”.

За інформацією Чернігівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 144 нових випадки COVID-19

Виявлено 144 нових випадки COVID-19 18:07

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 7 травня в області зафіксовано 144 нових випадки COVID-19.

СБУ припинила діяльність злочинців, які займалися рекетом на Київщині і Чернігівщині

СБУ припинила діяльність злочинців, які займалися рекетом на Київщині і Чернігівщині 14:41

Служба безпеки України припинила діяльність міжрегіонального злочинного угруповання, учасники якого причетні до скоєння тяжких злочинів.

У Чернігові продовжують звільняти двори від незаконних гаражів та інших тимчасових споруд

У Чернігові продовжують звільняти двори від незаконних гаражів та інших тимчасових споруд 14:27

Рішенням виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 6 травня визначений черговий перелік незаконно розміщених тимчасових споруд, які підлягають демонтажу.

Обсяги реалізованої продукції промисловості в січні–березні. ДОВІДКА

Обсяги реалізованої продукції промисловості в січні–березні. ДОВІДКА 12:20

Підприємства області в січні–березні 2021 р. реалізували промислової продукції (товарів, послуг) на 9 млрд.грн.

Чернігів: видання Інституту національної пам’яті передані на Донбас

Чернігів: видання Інституту національної пам’яті передані на Донбас 12:12

5 травня у Чернігові в офісі регіонального представництва Українського інституту національної пам’яті в області передано чергову добірку видань Інституту нацпам’яті Юрію Косенку, голові правління громадської організації «Українська Ініціатива», для закладів культури та освіти Луганської і Донецької областей.