Виставка до 400-річчя вірменського книгодрукування в Україні відкрилася в м. Чернігові
22 листопада у м. Чернігові презентували першу виставку культурної та історичної спадщини вірменів в Україні.
Культура кавказького народу залишила багатовіковий слід в українській культурі. Наразі ж представники Спілки вірмен Україні розшукують сліди своєї культурної спадщини у різних регіонах України, в тому числі і на Чернігівщині.
У обласному художньому музеї імені Григорія Галагана представили виставку вірменської спадщини України. У відкритті виставки взяли участь головний спеціаліст Департаменту культури і туризму, національностей та релігій облдержадміністрації Анна Дорошенко, директор Чернігівського художнього музею ім. Г.Галагана Ірина Ральченко, члени вірменської громади області, представники інших національних громад, духовенства, жителі міста.
Це перша виставка вірменської культури у нашому місті. До цього матеріали експонувалися у Києві, Дніпрі та Львові. Експозицію приурочили до 400-річчя вірменського книгодрукуванню в Україні.
Останні новини Чернігівщини
Про старт опалювального сезону на Чернігівщині – на нараді в ОВА 16:41
Початок опалювального сезону – готовність і проблемні питання обговорили на онлайн-нараді в Чернігівській ОВА. Серед присутніх – начальник ОВА В’ячеслав Чаус і керівник АТ «Облтеплокомуненерго» у Чернігові Олексій Щербина.
Чернігівці можуть підготуватися до іспиту з ПДР безоплатно — як і де навчатися 16:18
У Чернігові стартує безкоштовний курс із правил дорожнього руху — містян готуватимуть до іспиту та вчитимуть безпеці на дорозі. Старт навчання у листопаді, набирають дві навчальні групи.
Хто сьогодні найбільш затребуваний у роботодавців Чернігівщини та чи є шанси знайти роботу у 60+? 15:35
Про це знають у обласній службі зайнятості.На сьогодні найбільше вакансій налічується у переробній промисловості, сільському господарстві, торгівлі, освіті, охороні здоров’я, державному управлінні й обороні.
Прокуратура вимагає повернути майновий комплекс ДП «Шабалинівський спиртовий завод» у державну власність 15:09
За результатами моніторингу прокурорами публічних баз веб-даних встановлено, що територіальним відділенням Фонду державного майна України проведено аукціон з продажу об’єкта малої приватизації – єдиного майнового комплексу ДП «Шабалинівський спиртовий завод» та укладено з приватним товариством (переможцем аукціону) договір купівлі-продажу.
Підтримка закладів соціального захисту в фокусі уваги обласної ради та благодійників 14:41
Учора голова обласної ради Олена Дмитренко із робочою поїздкою побувала у Холминській громаді. Спільно із селищним головою Василем Чеботарем керівник вкотре відвідала Орлівський психоневрологічний інтернат, яким Олена Дмитренко особисто опікується і допомагає вже не один рік поспіль. Разом із головою обласної ради до закладу соціального захисту цього разу завітали також представник благодійної організації «Благодійний фонд Global Empowerment Mission UA» (GEM) Олександр Довгань.