На кінець 2015 р. в Чернігівський області діяло 727 бібліотек
Бібліотеки залишаються класичним джерелом інформації, місцем спілкування та творчого розвитку населення.
На кінець 2015 р. в області діяло 727 бібліотек, послугами яких користувалися 437 тис. читачів, повідомляє Головне управління статистики у Чернігівській області.
Бібліотечний фонд становив майже 10 млн. примірників, або 9 книжок на одного жителя області. Переважно він був представлений російськими (52%) та українськими (47%) виданнями.
Роботу бібліотек забезпечували 1,2 тис. працівників.
За рік ними було видано читачам близько 11 млн. примірників видань.
У середньому одним працівником за рік обслуговані 360 читачів, кожний з яких отримав 24 книги.
Останні новини Чернігівщини
Укриття, харчоблок і осередок «Захисту України»: які новини в ліцеях у Тупичеві і Городні 11:28
Чернігівська ОВА багато уваги приділяє саме освітньому компоненту і працює над тим, щоб якомога більше дітей мали змогу навчатися очно. У рамках робочого візиту в громади начальник ОВА В’ячеслав Чаус відвідав ліцеї в Тупичеві і Городні.
Доступність починається з нас: у Чернігові відбулась тематична конференція 11:24
Питання психологічної взаємодії з ветеранами та їхніми родинами обговорили сьогодні учасники тематичної конференції, яка відбулася в КНП «Ветеранський простір». Співорганізатором події виступила громадська організація «Ветеранська спільнота України «Серцевір».
Вибухотехніки поліції Чернігівщини продовжують знешкоджувати збиті ворожі безпілотники 11:22
Днями співробітники управління вибухотехнічної служби поліції Чернігівщини знешкодили нерозірвану бойову частину ворожого ударного безпілотника, який був збитий Силами оборони України у Чернігівському районі.
Поліцейські Чернігівщини вибороли призові місця на Всеукраїнських ветеранських змаганнях 11:21
Днями у Києві відбувся турнір «Звитяга нескорених», який об’єднав 500 ветеранів, ветеранок та поранених захисників з усієї України.
Компенсаційні програми для роботодавців, які сприяють працевлаштуванню людей з інвалідністю 11:19
Служба зайнятості надає фінансову підтримку роботодавцям, які винаймають чи облаштовують робочі місця для людей з інвалідністю.