Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 8 травня, 13:55:46

Нам є що показати світу

30.09.2016   08:27Агенцiя

У приміщенні кіно-культурного мистецького центру в Чернігові (колишній кінотеатр імені Щорса) проведено низку заходів до Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні, спектр яких був доволі широким і різноманітним: туристична виставка, розлогий семінар про сучасні туристичні тренди за участю столичних та обласних фахівців, вручення нагород Департаменту культури і туризму, національностей та релігій облдержадміністрації тощо.

Всі заходи відбулися на високому організаційному рівні, були наповнені цікавою інформацією і вирізнялися гарним естетичним смаком.

Під час семінару «Сучасні туристичні тренди та робота гідів» директор навчально-консультативного центру по туризму Міністерства культури України Яніна Гаврилова у своїй доповіді озвучила для любителів мандрувати світом приємну новину: нинішній Міжнародний день туризму проходить під девізом «Туризм для всіх».

Якщо це не просто святкове гасло, то потенційні туристи можуть лаштувати валізи – подорожування має стати доступним для малозабезпечених категорій населення, зокрема для родин із малими дітьми та для людей з обмеженими можливостями. Отож помилуватися екзотикою різних куточків планети матимуть можливість більше чернігівців.

Втім, вони й нині не з пасивних. Послугами туристичних агенцій останнім часом скористалося понад сім тисяч краян. У широкій географії їхніх подорожей лідирують Єгипет, Туреччина, Болгарія, Іспанія, Греція. Взагалі ж наші земляки побували в 43 країнах світу.
Звісно ж, ішлося під час проведення заходів і про туристичну привабливість нашого краю.

Отже, працівникам туристичної галузі області є простір для роботи. І змістовний семінар, обмін позитивним досвідом у рамках неформального спілкування, як зазначила представник Чернігівського туристично-інформаційного центру Тетяна Коржинська, стануть їм у добрій пригоді.

А нагороди, які вручили кращим фахівцям із туризму заступник голови – керівник апарату ОДА Наталія Романова та директор Департаменту культури і туризму, національностей та релігій ОДА Олександр Левочко, безумовно, стимулюватимуть творчий пошук.

Вінцем туристичного свята став урочистий концерт. Чудові пісні супроводжувалися слайдами з мальовничими краєвидами Чернігівщини.
Отож такими доречними були заключні слова ведучого: «Я пишаюся тим, що виріс на цій землі, бо ж знаю: нам є що показати світу!»
Тож як сюди не приїхати іноземним туристам?


Василь Щербонос, провідний редактор ОМЦ навчальних закладів культури і мистецтв

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині відзначають День пам’яті та примирення

На Чернігівщині відзначають День пам’яті та примирення 13:37

День пам’яті та примирення та День перемоги нагадують всьому світу про страшну катастрофу і є застереженням, що не можна розв’язувати складні міжнародні проблеми збройним шляхом, ультиматумами, агресією, анексією.

Відверта розмова про патріотизм і псевдопатріотизм

Відверта розмова про патріотизм і псевдопатріотизм 13:21

5 травня у Чернігові в офісі регіонального представництва Українського інституту національної пам’яті в області проведено онлайн-круглий стіл на тему «За що воюють українці, або анатомія патріотизму».

Ніжин: за кошти міського бюджету придбали новий сучасний ультразвуковий апарат

Ніжин: за кошти міського бюджету придбали новий сучасний ультразвуковий апарат 13:08

7 травня міський голова Олександр Кодола з робочим візитом відвідали пологовий будинок.

Владислав Атрошенко зустрівся з ветеранами з нагоди 76-ої річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Владислав Атрошенко зустрівся з ветеранами з нагоди 76-ої річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 12:55

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко напередодні Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у міській раді зустрівся з ветеранським активом міста.

У Ніжинському районі готуються прийняти резервістів на навчання

У Ніжинському районі готуються прийняти резервістів на навчання 10:56

Днями заступниця голови Чернігівської ОДА Жанна Шерстюк та керівник апарату ОДА Станіслав Робота провели нараду щодо організації та проведення навчальних зборів територіальної оборони Ніжинського району.