Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 7 травня, 00:08:41

Сергій Леп’явко презентував свої "Декілька слів про Чернігів". ВІДЕО

21.09.2016   08:41

Відомий український історик Сергій Леп’явко – автор 150-ти наукових праць з історії українського козацтва та історії Чернігова. В культурно-мистецькому центрі «Інтермеццо» відбулася презентація його нової книги «Декілька слів про Чернігів».

Серед 150-ти наукових праць доктора історичних наук, професора кафедри історії України та політології НДУ ім. Гоголя Сергія Леп’явка чимало книг про Чернігів, розрахованих на широке коло читачів. В культурно-мистецькому центрі «Інтермеццо» презентували нову книгу українського історика — «Кілька слів про Чернігів», представив її  сам автор.

Історико-архітектурний нарис вийшов невеличким накладом у 1500 примірників.

Книга ілюстрована фотографіями з коментарями українською і англійської мовами. Серед учасників презентації були п’ять авторів світлин.

Книга була написана кілька років тому, але російсько-українська війна внесла зміни до нашого життя. Пішов боронити Україну і син Сергія Леп’явка Ярослав. Здавалося б, не книги зараз на часі…

І свою чергову книгу автор присвятив всім захисникам України, завдяки яким ми можемо милуватися красою мирного Чернігова.

" frameborder="0" allowfullscreen>

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 25 нових випадків COVID-19

Виявлено 25 нових випадків COVID-19 17:45

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 6 травня в області зафіксовано 25 нових випадків COVID-19.

Національний заповідник

Національний заповідник "Чернігів стародавній" відновлює екскурсійну діяльність 17:10

З 6 травня відновлюється екскурсійна діяльність на всіх музейних об’єктах Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній» (у Колегіумі, Борисоглібському соборі, Антонієвих печерах).

Стан виплати заробітної плати працівникам Чернігівської області. ДОВІДКА

Стан виплати заробітної плати працівникам Чернігівської області. ДОВІДКА 16:36

Заборгованість із виплати заробітної плати працівникам підприємств, установ та організацій Чернігівської області на 1 квітня 2021 року становила 10,7 млн.грн.

У Чернігові міський пасажирський транспорт відновлює роботу у звичайному режимі

У Чернігові міський пасажирський транспорт відновлює роботу у звичайному режимі 13:54

У Чернігові відсьогодні відновлюється робота міського пасажирського транспорту у звичайному режимі. Відповідне рішення прийняте на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 6 травня.

Корюківка: рятувальники ліквідували пожежу деревообробного цеху

Корюківка: рятувальники ліквідували пожежу деревообробного цеху 13:08

6 травня о 01:36 до Служби порятунку "101" у м. Коріківка надійшло повідомлення про пожежу будівлі деревообробного цеху ТОВ "Ванесса", що у районному центрі.