Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 4 квітня, 13:18:34

Свято "Качанівські музи" вчергове зібрало митців з усієї України

05.09.2016   14:59

Всеукраїнське літературно-мистецьке свято "Качанівські музи" цими днями відбулось на Ічнянщині.

Національний історико-культурний заповідник «Качанівка» вже вдесяте зібрав митців і культурних діячів як Чернігівщини, так і інших регіонів нашої країни.

Цьогорічне зібрання було також приурочене 25-й річниці незалежності України та 35-річчю утворення заповідника.

З нагоди свята на його території були розгорнуті численні виставки майстрів різної тематики.

До уваги учасників заходу була представлена концертна програма кращих митців України, професійних музичних колективів Чернігівщини та талановитих аматорських гуртів Ічнянщини.

З вітальним словом до присутніх звернувся директор Департаменту культури і туризму, національностей та релігій ОДА Олександр Левочко.

– Сучасні українці шанують своє героїчне минуле, на прикладах якого виховується молоде покоління, відроджуються історичні пам’ятки. Тому ми надаємо важливого значення проведенню таких заходів для збереження історичних традицій, відродження народних промислів та популяризації культурно-мистецьких надбань Чернігівського краю, – зазначив він.

Свято відбулось за підтримки Міністерства культури України, Чернігівської ОДА, НІКЗ «Качанівка», Ічнянської РДА та Парафієвської селищної ради.

Традиційно цей захід проходить в Качанівці. Адже саме тут свого часу відбувались зустрічі багатьох відомих громадських і культурних діячів, таких як Тарас Шевченко, Микола Гоголь, Михайло Врубель, Ілля Рєпін, Пантелеймон Куліш, Михайло Глінка та багато інших.

Останні новини Чернігівщини

Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 14:30

На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.

В області затверджено комплексний план протидії пожежам: акцент – на профілактиці, контролі та відповідальності 11:43

Про готовність протидіяти масовим пожежам на Чернігівщині у весняно-літній період, можливі виклики і заходи реагування йшлося на брифінгу, який відбувся сьогодні в медіацентрі ОВА.

Допомога родинам загиблих воїнів: ухвалено чергове рішення 11:12

2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги ще вісьмом членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Загальна сума виплат становить 648 525 гривень.

Поліція Чернігівщини скерувала до суду справу щодо членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоювали підпали на замовлення 11:10

Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо двох членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоїли на замовлення низку підпалів приватного житлового будинку у Чернігові.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:18

Протягом минулої доби зареєстровано 18 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 16 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини