Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 29 липня, 13:13:25

До 25-річчя незалежності України Державний архів області підготував унікальну виставку. ВІДЕО

19.08.2016   08:02Агенцiя

До 25-річчя незалежності України Державний архів Чернігівської області підготував справді унікальну виставку. В експозиції представлені не просто документи серпня 1991-го року, які традиційно презентуються публіці напередодні державного свята, а й фотоматеріали, присвячені воїнам, які ціною власного життя боронять незалежність Української держави. Докладніше – наші кореспонденти.

«Незалежності України 25 років: здійснення багатовікової мрії». Під такою назвою в Державному архіві області відкрилася фотодокументальна виставка, присвячена чвертьвіковому ювілею сучасної Української держави. Півсотні оригінальних документів, понад 30 світлин, які презентують не тільки події серпня 1991-го року, коли виборювалася українська незалежність передусім з синьо-жовтими прапорами в руках, а й нинішні події, коли борцям за волю доводиться тримати в руках зброю.

Представлені на виставці документи, залучені із Центрального державного архіву вищих органів влади та управління. Але основу дуже системної, як відзначають фахівці, експозиції складають документи, що зберігаються в архіві Чернігівської області.

Дуже широко на виставці в обласному архіві представлені фотодокументи, пов’язані з війною Росії проти України.

До речі, архівісти закликають всіх, в кого є така можливість і цікаві документи, долучитися до формування колекції, яка повною мірою відображатиме нинішній етап боротьби за українську незалежність.

Останні новини Чернігівщини

В Чернігівській обласній прокуратурі підведено підсумки роботи у першому півріччі  2021 року

В Чернігівській обласній прокуратурі підведено підсумки роботи у першому півріччі 2021 року 13:11

Під головуванням керівника Чернігівської обласної прокуратури Сергія Василини проведено нараду, на якій підведено підсумки роботи органів прокуратури регіону у першому півріччі 2021 року, обговорено шляхи підвищення ефективності їх діяльності, визначено першочергові завдання на наступний період.

Голова Чернігівської області Коваленко прокоментувала свою відставку

Голова Чернігівської області Коваленко прокоментувала свою відставку 12:58

28 липня Кабінет Міністрів погодив заміну на посаді керівника Чернігівської ОДА і провів співбесіду з потенційним кандидатом на посаду.

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 18 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 18 нових випадків COVID-19 12:50

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 29 липня в області зафіксовано 18 нових випадків COVID-19.

Обстановка на кордоні

Обстановка на кордоні 12:41

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

На Чернігівщині викрито схему ухилення від сплати ПДВ сільськогосподарським підприємством на суму 6,2 млн грн

На Чернігівщині викрито схему ухилення від сплати ПДВ сільськогосподарським підприємством на суму 6,2 млн грн 12:29

В управлінні податкового аудиту Головного управління ДПС у Чернігівській області повідомили, що під час проведення контрольно-перевірочних заходів аудиторами виявлено схему ухилення від сплати ПДВ одним із сільськогосподарських підприємств Чернігівської області.