У Чернігові офіційно відкрили перший у місті мурал
У рамках Міжнародного фестивалю сучасного мистецтва Mural Social Club у Чернігові офіційно відкрили перший у місті мурал.
Малюнок у стилі арт брют висотою в три поверхи з'явився на вулиці Коцюбинського, 54.
Бразильський художник Родріго Бранко працював над створенням картини чотири дні.
В рамках фестивалю понад 30 художників з усього світу представляють своє мистецтво в Україні. Вони мають створити близько 30 муралів і кілька інсталяцій у Києві, Одесі та Чернігові.
Останні новини Чернігівщини
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Корюківському районі 10:21
5 лютого, близько 14:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що на автодорозі Чернігів-Мена-Сосниця-Гремʼяч сталась ДТП.
Внаслідок російських обстрілів на Чернігівщині пошкоджені житлові будинки: поліція документує наслідки ворожих атак 10:19
Ворожа армія вкотре атакувала безпілотниками Чернігівщину.
6 лютого: цей день в Україні і світі 08:46
День 1444 Російська агресія - Day 1444 Russian aggression
На Чернігівщині викрито схему викрадення та збуту пального, призначеного для потреб оборони 17:27
Спеціалізованою прокуратурою у сфері оборони Центрального регіону спільно з Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованим у місті Києві за оперативного супроводу УСР в Чернігівській області та ГВЗВВБ «Центр» ДПС України викрито схему незаконного викрадення палива, яке належало одному з прикордонних підрозділів Чернігівської області.
Сонячна енергетика для медичних закладів: Чернігів і Rotary Club продовжують співпрацю 16:49
5 лютого Чернігів відвідали представники Rotary Club «Kyiv–Capital» — партнери Чернігівської міської територіальної громади, за підтримки яких уже реалізовано важливий соціальний проєкт та триває підготовка до впровадження наступної ініціативи.