Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 19 червня, 19:16:16

Перша на Чернігівщині сільська газета набуває популярності

17.04.2012   06:19

Перша на Чернігівщині сільська газета, яка віднедавна у вигляді інформаційного бюлетеня виходить у Мрині Носівського району Чернігівщини, набула величезної популярності серед місцевого населення. Про це свідчить звернення редакції, надруковане у номері, випущеному до Великодня.

“Шановні читачі! Ми хочемо сказати, що приємно вражені! Бюлетень став настільки популярним, що всі його примірники розходяться за день чи два. Їх навіть, буває, крадуть (2 примірники – в сільській раді і 2 – в клубі). Чудово! Користуйтеся на здоров’я! Це – найбільша похвала нам! Ви ж узяли їх, щоб почитати! Спасибі Вам за це!”, – пише редколегія.

Бюлетень, який власними силами і коштом випускає мринська інтелігенція, за своїм змістом, насиченістю, злободенністю і легкістю подачі інформації справді може “втерти носа” не одній обласній і навіть всеукраїнській газеті. Лише останній номер розповідає про походження релігійних свят, місцеві події та цікавих односельців, друкує новини культурного, спортивного, шкільного життя, корисні для здоров’я поради, вірші й оповідання місцевих авторів, прогноз погоди на Великдень, ціни на базарі, вітання і співчуття, сільські оголошення, нагадування про податки та багато іншої корисної інформації.

Про наближеність газети до сільських реалій свідчить, зокрема, рубрика “мринки-гуморинки-сатиринки”, де можна прочитати і такий витяг із надісланого в редакцію листа “геймера”: “С. грає в Інтернеті на танках.
 
Коли він виїжджає зі свого “кубла”, на сервері його чекають обидва
брати М. Вони відразу вціляють у нього і тому С. ходить з опущеною головою”.

Як розповів один із засновників видання Олександр Джуломанов, перший, пробний номер “Літературного Мрина” ентузіасти випустили в грудні 2011 року форматом А5 і накладом 100 примірників. З місяця в місяць обсяг газети збільшувався і сьогодні вона друкується на двох листках формату А4. Утричі зріс і її тираж.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 10 нових випадків COVID-19

Виявлено 10 нових випадків COVID-19 16:54

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 19 червня в області зафіксовано 10 нових випадків COVID-19.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 1215 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 1215 осіб 16:35

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 19 червня в області першою та другою дозою щеплено 51 269 людей.

Військові отримали видання від Інституту національної пам’яті й не тільки

Військові отримали видання від Інституту національної пам’яті й не тільки 13:33

Оперативне командування «Північ» отримало видання Українського інституту національної пам’яті та іншу книжкову продукцію, яку видано коштом державного бюджету.

Прес-конференція до закриття 95-го театрального сезону

Прес-конференція до закриття 95-го театрального сезону 13:20

Минає червень, і творчий колектив Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру імені Т.Г.Шевченка готується до гідного завершення свого 95-го, себто ювілейного, театрального сезону.

Скільки мільйонів заборгованої зарплати з початку року погасили чернігівцям?

Скільки мільйонів заборгованої зарплати з початку року погасили чернігівцям? 13:13

Винагорода за трудову діяльність є обов’язковою й необхідною умовою будь-якого робочого процесу, а систематичне та тривале порушення цієї норми – привід для зустрічі працівника та роботодавця у залі суду.