Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 19 червня, 19:20:46

В Чернігові презентували "Орієнтири спротиву"

26.05.2016   15:36Агенцiя

В Чернігові радикальний філософ правого спрямування Ігор Загребельний презентував оновлений погляд на український націоналізм.

«Орієнтири спротиву» є збірником статей, які дають відповіді на питання історії, сьогодення та майбутнього правого руху. Автор приїхав до Чернігова особисто аби презентувати власний доробок.

Ігор Загребельний є не просто сучасним автором радикально правого спрямування, він є одним із ідеологів «Правого Сектору». Багаторічний активіст націоналістичного руху, політв’язень часів Януковича. Автор книг «Націоналізм versus Модерн», «Майдан. Хроніки недореволюції», «Степан Бандера: міфологія української свободи», а також низки численних статей.

Його крайній доробок – книга «Орієнтири спротиву» - книга. котра охоплює широке коло тем: теорія українського націоналізму, нинішня війна, проблеми ісламу та кольорової міграції, оцінки Другої світової війни, нав’язування ідеології ЛГБТ, взаємини України й країн Заходу та інше.

Однією із тем є перспективи подальшої націоналістичної боротьби в Україні і можливість революції.

Книга дає відповіді на низку актуальних проблем сьогодення і розрахована на тих, хто усвідомлює чи, принаймні, відчуває, що з цим світом «щось не так», а тому хоче знайти для себе істинні орієнтири боротьби.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 10 нових випадків COVID-19

Виявлено 10 нових випадків COVID-19 16:54

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 19 червня в області зафіксовано 10 нових випадків COVID-19.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 1215 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 1215 осіб 16:35

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 19 червня в області першою та другою дозою щеплено 51 269 людей.

Військові отримали видання від Інституту національної пам’яті й не тільки

Військові отримали видання від Інституту національної пам’яті й не тільки 13:33

Оперативне командування «Північ» отримало видання Українського інституту національної пам’яті та іншу книжкову продукцію, яку видано коштом державного бюджету.

Прес-конференція до закриття 95-го театрального сезону

Прес-конференція до закриття 95-го театрального сезону 13:20

Минає червень, і творчий колектив Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру імені Т.Г.Шевченка готується до гідного завершення свого 95-го, себто ювілейного, театрального сезону.

Скільки мільйонів заборгованої зарплати з початку року погасили чернігівцям?

Скільки мільйонів заборгованої зарплати з початку року погасили чернігівцям? 13:13

Винагорода за трудову діяльність є обов’язковою й необхідною умовою будь-якого робочого процесу, а систематичне та тривале порушення цієї норми – привід для зустрічі працівника та роботодавця у залі суду.