Відкрито реєстрацію глядачів на "Чілдрен Кінофест 2016"
20 травня для глядачів відкрилася реєстрація на безкоштовні покази фестивалю мистецтва кіно для дітей та підлітків "Чілдрен Кінофест".
Зареєструватися може кожен охочий – потрібно заповнити електронну форму на офіційному сайті фестивалю http://childrenkinofest.com/ua/schedule/. Цього року кіноогляд відбудеться втретє у 18 містах України з 27 травня по 5 червня.
Глядачі виступають як журі фестивалю й віддають свої голоси за фільм, який їм сподобався. Картина-переможець міжнародного конкурсу обирається шляхом підрахунку глядацьких голосів і оголошується на церемонії закриття в новому фестивальному центрі, столичному кінотеатрі «Київська Русь» 5 червня о 15:00.
У рамках міжнародного конкурсу представлено сім європейських фільмів, відібраних на міжнародних кінофорумах. Кожна з картин рекомендована до перегляду для різних вікових категорій – від 4 до 14 років. У позаконкурсній програмі на глядачів чекає ретроспектива міні-мультфільмів від легендарної анімаційної студії Aardman та серія мультиплікації «Моя країна – Україна». Закриває фестиваль музична комедія «Фелікс», яка перемогла на «Чілдрен Кінофесті» 2015 року.
Послом цьогорічного фестивалю виступає актор, кінорежисер і телеведучий Ахтем Сеїтаблаєв. Місія фестивалю – популяризувати мистецтво кіно серед дітей різного віку і соціальних груп. Половина місць виділяється організованим групам глядачів із соціально незахищених верств населення: дітям з особливими потребами, сиротам і потерпілим від конфлікту на сході України. Міста, що приймають кіноогляд: Київ, Вінниця, Дніпропетровськ, Житомир, Запоріжжя, Краматорськ, Кривий Ріг, Луцьк, Львів, Маріуполь, Мелітополь, Одеса, Суми, Тернопіль, Харків, Херсон, Черкаси, Чернігів.
У Чернігові «Чілдрен Кінофест» відбудеться у кінотеатрі «Мультиплекс» у ТРЦ «Hollywood».
Подія відбувається за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні, Державного агентства України з питань кіно, Goethe-Institut в Україні, Французького інституту в Україні, Посольства Швеції в Україні, Посольства Швейцарії в Україні, Посольства Королівства Норвегія в Україні, Посольства Королівства Данія в Україні, Данського кіноінституту. Організатор – компанія «Артхаус Трафік».
Партнери фестивалю: Люксоптика, Олком
Партнер зони відпочинку: Poparada
Пригощає: ТМ «Премія Рікі Тікі»
Медіапартнери: Піксель, Наше радио, Фокус, UaUa, WoMo, Promum, Tochka, oKino, Kinofilms, Хорошее кино, Detstvo.info
Партнери у Чернігові: Чернігівський монітор, Громадська організація MART
Анастасія Сідельник,
прес-аташе фестивалю
+380 (66) 497 34 33, press@arthousetraffic.com
Останні новини Чернігівщини
Якими мають бути ветеранські осередки у громадах: у Чернігові стартувала дизайн-сесія «Простори, що об’єднують» 14:50
Ветеранські простори мають бути інклюзивними осередками гідності, доступності та взаємодії в громадах. Це ключова тема дводенної дизайн-сесії, яка сьогодні стартувала у Чернігові, – «Простори, що об’єднують: універсальний дизайн для ветеранських просторів і громад».
Зайняв псевдопосаду під час окупації Херсону – затримано підозрюваного у колабораційній діяльності 14:45
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру жителю міста Херсон у добровільному зайнятті посади у незаконному правоохоронному органі. Йому інкримінують колабораційну діяльність (ч. 7 ст. 111-1 КК України).
«Армія відновлення»: на Чернігівщині за 3 роки – понад 33 тис. направлень 14:40
Чернігівщина одна з перших серед областей України долучилася до «Армії відновлення». Це урядовий проєкт щодо організації суспільно корисних робіт, завдяки якому українці мають змогу своєю працею підтримати країну в період воєнного стану.
Соціальні послуги в громаді: доступ, надавачі, вартість 14:37
Кожен із нас потрапляв у ситуацію, коли звертався по підтримку чи допомогу до батьків або друзів, але інколи такої підтримки недостатньо.
Україна тріумфує на чемпіонаті світу з футзалу серед спортсменів з порушеннями зору! 14:36
3 09 до 15 листопада в Анталії (Туреччина) відбувся чемпіонат світу з футзалу серед осіб з порушеннями зору.