Чернігівські бібліотекарі розказували про цінності європейського вибору України
З метою надання інформаційних послуг щодо питань європейської інтеграції та в рамках кампанії відзначення Днів Європи в Україні – 2016 "RE-ФОРМУЮСЬ Європейцем!" біля Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки імені В.Г. Короленка 21 травня був розміщений пересувний інформаційний намет.
Консультант Центру європейської інформації Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. В.Г. Короленка Марина Оксьоменко ознайомлювала жителів і гостей міста з цінностями європейського вибору України.
Містяни та гості міста отримали змістовну інформацію та роздаткову літературу з питань історії та сьогодення Європейського Союзу.
Захід проводиться Мережею Центрів європейської інформації в рамках кампанії відзначення Днів Європи в Україні – 2016 "RE-ФОРМУЮСЬ Європейцем!" за підтримки МФ "Відродження".
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:32
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
27 листопада: цей день в Україні і світі 09:31
День 1373 Російська агресія - Day 1373 Russian aggression
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:02
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме 3 пожежі.
У Чернігові відкривають набір на безкоштовний курс з правил дорожнього руху — готуватимуть до теоретичного іспиту 09:45
У Чернігові стартує набір на безоплатний офлайн-курс із вивчення правил дорожнього руху. Заняття стануть корисними як майбутнім водіям, так і тим, хто хоче впевнено почуватися на дорозі та пригадати ключові правила. Початок навчання — 28 листопада.
Обіцяла гаданнями повернути чоловіка з полону – за шахрайство судитимуть жительку Чернігівщини 08:30
Прокурорами Чернігівської окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жительки міста Городня за фактом шахрайства (ч. 1 ст. 190 КК України).