Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 23 вересня, 06:35:02

"Ромська мрія" і мрії української молоді – перегляд документального кіно в Сновську

19.05.2016   08:16

«Мати гарну роботу», «досягти успіху», «отримати гарну заробітну плату», «побудувати гарну сім’ю», такими виявилися мрії школярів Сновська (Щорса), які в рамках загальноєвропейської кампанії відзначення Днів Європи - 2016 «RE-ФОРМУЮСЬ Європейцем!» стали учасниками перегляду документального кіно з прав людини «Ромська мрія» в Щорському історичному музеї.

Юнаки та дівчата доволі емоційно реагували на перегляд кожної стрічки циклу – автобіографічних фільмів «Денис», «Мирослав», «Рената», «Діана» про успішних представників ромського середовища, висловлювали думки з приводу стереотипів та особливостей поведінки цього народу.

Однак, найбільше захоплення молоді викликало обговорення власних мрій та критеріїв успіху. Наприклад, першочерговими критеріями успішної людини для старшокласників виявилися «повага людей», «віра в себе», «хороша сім’я», «цілеспрямованість», «навчання в відомому європейському університеті», а зовсім необов’язковими показниками стали: «гарний відпочинок у різних куточках планети», «одяг від відомих дизайнерів», «автомобілі бізнес-класу».

Жителів Європи школярі вважають в переважній більшості успішними людьми, оскільки вони, на їх думку, мають більше можливостей та необхідних матеріальних засобів для життя.

Над реалізацією ж власних мрій та досягненні власного успіху молодим людям треба ще довго та багато працювати. Такий висновок вони зробили під час інтерактивного спілкування з волонтером Корпусу Миру США Кайлом Колдом, який теж був запрошений до участі у перегляді та обговоренні.

«Задумалася над тим, як обрати мету, що головне в житті і шляхи їх досягнення», «по-іншому подивилася на свої мрії  та задумалася над своїм майбутнім», «задумалась над тим, ким я дійсно хочу бути і чи багато я роблю зусиль, щоб досягти своєї мети» - такі відгуки написали школярі за підсумками заходу.

До перегляду, окрім учнів та вчителів районної гімназії, долучилися і представники бібліотеки, історичного музею, районної державної адміністрації, зокрема, і голова Щорської райдержадміністрації Валерій Радібеда.

Захід проведений Мережею Центрів Європейської інформації в рамках проекту Кампанія відзначення Днів Європи в Україні-2016 "RE-ФОРМУЮСЬ Європейцем!".

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 33 нових випадки COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 33 нових випадки COVID-19 19:21

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 22 вересня в області зафіксовано 33 нових випадки COVID-19.

Протизсувні роботи на березі Снова у Седневі може частково профінансувати обласний прориродоохоронний фонд 16:43

У Седневі поблизу навчально-виховного комплексу вздовж берегової зони річки Снов поступово зсувається ґрунт. Ситуацію обговорили вчора, 21 вересня, в облдержадміністрації на нараді, яку провів заступник голови Чернігівської ОДА Дмитро Іванов.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 2 544 особи

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 2 544 особи 16:31

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 22 вересня в області щеплено першою та другою дозою 309 840 людей.

В Чернігівській обласній прокуратурі обговорили стан протидії злочинності у бюджетній сфері

В Чернігівській обласній прокуратурі обговорили стан протидії злочинності у бюджетній сфері 16:29

У середу 22 вересня року, під головуванням керівника Чернігівської обласної прокуратури Сергія Василини відбулася спільна нарада керівників правоохоронних органів регіону.

62 мільйони гривень на реалізацію проєктів стратегії розвитку планують витратити у Срібнянській громаді

62 мільйони гривень на реалізацію проєктів стратегії розвитку планують витратити у Срібнянській громаді 10:14

Для реалізації 44 проєктів першого плану з реалізації Стратегії розвитку до 2027 року Робоча група пропонує витратити 62 мільйони гривень. Ці проєкти планують реалізувати за перші два роки та три місяці впровадження стратегії.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини