Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 червня, 19:56:47

У бібліотеці Короленка почала діяти книжково-ілюстративна виставка “Театральна історія”

19.05.2016   08:04Агенцiя

17 травня з нагоди 90-річчя з часу створення Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру імені Т.Г. Шевченка у відділі краєзнавства бібліотеки почала діяти книжково-ілюстративна виставка “Театральна історія”, яка знайомить з історією та сьогоденням театра-ювіляра, що був заснований 26 травня 1926 року.

Представлені на виставці книги, буклети, статті з періодичних видань містять цікаву інформацію про історію створення, становлення та розквіт Чернігівського театру, видатних діячів мистецтва, що працювали у театрі протягом дев’яти десятиліть його історії, їх творчі здобутки, вистави та репертуар театру.

Сподіваємось зацікавить користувачів і ювілейний альбом „Чернігівський обласний академічний український музично-драматичний театр імені Т.Г. Шевченка” (Чернігів, 2016), який нещодавно надійшов до фонду бібліотеки.

На сторінках яскраво оформленого видання представлені унікальні фотопортрети адміністративного та художньо-постановчого складу, артистів театру, колективні фотографії правцівників виробничих підрозділів, мапа гастрольної і фестивальної діяльності трупи.

За додатковою інформацією звертатися: Ірина Каганова, тел. (0462) 77-51-57

Останні новини Чернігівщини

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.